Zapowiedź 14 numeru Drogi Legionisty

Na początku lipca 2013 ukazał się 14 numer zina „Droga Legionisty”. W nim jak zwykle wiele nowych, zróżnicowanych materiałów!

Okładka nie mogła być inna:

– Relacjonujemy ligowe ostatki, a także fety związane z Mistrzostwem Legii Warszawa – zarówno tą dużą, jak i wcześniejszą, mniejszą, spontaniczną. Prócz tego statystyka opisowa Olimpii Elbląg, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki (obie pisane specjalnie dla „DL”) i wiele innych materiałów kibolskich.

– Jako pierwsi relacjonujemy Festiwal Orle Gniazdo, a więc inspirowaną Węgrami imprezę plenerową. Relacjonujemy także inne wydarzenia związane z polskim oporem ulicznym wobec Systemu.

– Jak zwykle mamy dla Was różne wywiady. Brygada Zachód to Wielim i Legia FC Szczecinek. O swoich podróżach meczowych opowie Wam twórca strony kartofliska.pl. Rap reprezentuje Parzel z Prosto, a Oi! – Bad Menels z Radomia. Rozmowy wyszły konkretnie, szczególnie ta pierwsza i ostatnia! Zakres tematyczny jest szeroki, zaspokoimy Waszą ciekawość we wielu kwestiach :-).

– Z pewnością zadowoleni będą czytelnicy lubiący tematy związane z historią Polski, bo zarówno nawiązujemy do niej w felietonach jak i rozmawiamy w wywiadzie o Czerwcu’76 z kapelą Oi! z Radomia! A „Gdyby nie Ursus, gdyby nie Radom to byś wpierdalał chleb z marmoladą”, więc warto się zainteresować :-).

– Prócz tego wiele felietonów i artykułów na tematy kibolskie, polityczne, światopoglądowe, antypolicyjne i muzyczne… Pisze dla nas wielu korespondentów, z klimatów kibicowskich, nacjonalistycznych, obu płci…

– Stałe rubryki takie jak recenzje, Myśli staroświeckiego kibola, Okiem Świerszcza, przeglądy muzyczne, kibolskie skany z prasy, Listy do redakcji i inne. Zapraszam do zapoznania się ze spisem treści.

Te i wiele innych materiałów na 80 stronach „Drogi Legionisty” numer 14!

UWAGA! W SKLEPACH „DL” 14 DOPIERO PO 15 LIPCA…

Wystarczy wpłacić 13 zł (w tym wysyłka) na podany numer konta (w tytule przelewu podać dokładny adres wraz z kodem pocztowym oraz numer, który się zamawia, czyli „DL 14”). Prócz tego dostępne są numery 10, 11, 12 i 13 (10 zł/sztuka). Do każdego zamówionego u redakcji egzemplarza dorzucamy vlepki „DL”!

ALIOR BANK: 06249000050000400027487793

Dorota Wu

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments