Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Stołecznej Policji prowadzą czynności służbowe w sprawie spalenia w dniu 11 listopada 2018 roku podczas wczorajszych uroczystości, przez nieustalonych sprawców, niebieskiej flagi z dwunastoma gwiazdami, powszechnie nazywaną też „flagą UE”. Komendant Stołeczny Policji wyznaczył nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych osobie, która przyczyni się do ustalenia sprawców.
Jak informuje Młodzież Wszechpolska:
Policja wyznaczyła 5 tys. złotych za wskazanie sprawcy spalenia płótna Unii Europejskiej. Przyznalibyśmy się sami, wystarczyłoby zapytać, no ale skoro już oferują pomoc finansową… Precz z Unią Europejską!

źródło: Młodzież Wszechpolska




