Zakaz wyjazdowy dla kibiców Widzewa

Jak informuje portal WidzewToMy kibice Widzewa nie będą mogli wybrać się zorganizowaną grupą na wyjazd do Grudziądza. Jak wynika ze środowej decyzji Komisji Dyscyplinarnej Polskiego Związku Piłki Nożnej jest to pokłosie wydarzeń podczas „Meczu Przyjaźni” w Chorzowie. Zatem do Grudziądza nie będzie mogła na pewno pojechać zorganizowana grupa, ale oczywiście nikt nie zabroni kibicom jechać na mecz na własną rękę

 

WidzewToMy.net:

W najbliższą sobotę piłkarzy Widzewa czeka trudne wyjazdowe spotkanie z Olimpią. Do Grudziądza wybierało się kilkuset fanów łódzkiego klubu, jednak dzisiaj zostali oni ukarani zakazem uczestnictwa w tym starciu – dowiedział się WTM.

Środowa decyzja Komisji Dyscyplinarnej Polskiego Związku Piłki Nożnej wynika z zachowania widzewiaków w trakcie „Meczu Przyjaźni” z Ruchem Chorzów. Jedna z odpalonych przez nich rac została wyrzucona z sektora. Choć pojedynek nie został przez ten incydent przerwany, dało to pretekst do ukarania kibiców. Oficjalnie zostanie ona ogłoszona jeszcze dziś.

Ruch Chorzów – Widzew Łódź 20.10.2018 | Fot. Marcin Zarychta

 

Na razie nie wiadomo, jak dzisiejsza sankcja ze strony PZPN wpłynie na przebieg sobotniego wyjazdu. Do Grudziądza nie będzie mogła na pewno pojechać zorganizowana grupa, ale oczywiście nikt nie zabroni kibicom jechać na mecz na własną rękę, jak to miało miejsce m.in. w Toruniu. O szczegółach zapisane osoby informować będą liderzy osiedli oraz fan clubów.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments