Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin 18.10.2019

Za nami ciekawy mecz w Lubinie, gdzie miejscowe Zagłębie podejmowało drużynę lidera Ekstraklasy – Pogoń Szczecin. tego dnia na trybunach pojawiło się 4661 sympatyków piłki nożnej. Dla Portowców jak sami stwierdzili, był to jeden z lepszych wyjazdów ostatnimi czasy. Wspierani przez 78 kibiców Kotwicy szczelnie wypełnili lubiński sektor gości. Tego dnia pojawiło się sporo pirotechniki, sektor gości świecił przez prawie 10 minut.

Po meczu kibice Pogoni Szczecin wspólnie z Kotwicą poinformowali, że od tego dnia układ chuligański zamienił się w zgodę, informowaliśmy o tym TUTAJ.

 

Zagłębie Lubin:

 

Ultras Pogoń Szczecin:
Na wyjazdowy mecz do Lubina ,wybieramy się w dobrej liczbie. Na ten dzień przygotowaliśmy 2 oprawy , niestety decyzją pewnego siwego grubasa główna sektorówka oraz okazjonalna oprawa nie zostaje wpuszczona. Szybko decydujemy się odpalić wszystko do przygotowanego transparentu Pogoń&Kotwica co w rezultacie daje nam dobre 10 minut zabawy. 

[art5]

Z tego miejsca chcieliśmy podziękować wszystkim osobom, które pomagały nam tego dnia na meczu, który zostanie na pewno zapamiętany na długo. Oczywiście nie możemy zapomnieć o jednym szanownym jegomościu. Siwy szmato, co Ty na to?! Przypominamy ze obowiązuje kategoryczne zakaz odpalania pirotechniki osobom nie uprawnionym. Miejmy nadzieje więcej taka sytuacja się nie powtórzy jak w Lubinie. Do następnego!

 

Kotwica Kołobrzeg Kibicowsko:

Wczorajszego dnia wspieramy Pogoń na wyjazdowym meczu w Lubinie. Większość z nas ubrana jest w jednakowe koszulki. Mamy ze sobą flagę MK oraz debiutującą wczorajszego dnia flagę- Subkultura Chuligańska ( Kotwa&Pogoń). W drugiej połowie Ultrasi Pogoni prezentują oprawę Pogoń&Kotwica do której odpalaja sporo pirotechniki, a chwile po tym Portowcy wywieszają drugą debiutującą tego dnia flage Pogoń&Kotwica. Nasza liczba to 78 osób w tym 10 chłopaków z Karlina. PODZIĘKOWANIA DLA BRACI ZA WSZYSTKO.

[art5]

Od wczorajszego dnia układ z Pogonią zamienił się w ZGODĘ. KOTWICA&POGOŃ AŻ DO GROBOWEJ DESKI! 

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments