Nieco ponad sześć tysięcy kibiców postanowiło na żywo zobaczyć zmagania piłkarzy Zagłębia Lubin z Legią Warszawa. Tego dnia swoje 15-lecie działalności obchodziła również grupa Orange City Boys ’03, z tego też powodu pojawiła się oprawa, do której odpalono sporą ilość pirotechniki. Na tym meczu Zagłębie mogło liczyć na dobre wsparcie kibiców bydgoskiego Zawiszy, którzy w Lubinie pojawili się w 100 osób, oraz 68 kiboli Falubazu. Sektor gości tego dnia był pusty.
Orange City Boys ’03:
Na wczorajszym meczu z Legią grupa OCB’03 obchodziła 15 – lecie swojej działalności!
Od początku meczu ruszamy z dopingiem, który w pierwszej odsłonie spotkania stał na średnim poziomie. Pomijając wyniki, swoje 5 grosze zapewne dołożył pusty sektor gości, a co za tym idzie brak rywalizacji w dopingu.

Lepiej już było w drugiej połowie meczu. Na początku ultrasi zaczęli przygotowywać główną prezentację tego wieczoru. W 55 minucie cały sektor zakrywa sektorówka z okrągłym logiem, pieczątką 15 lat, oraz postacią w kapturze. Całość dopełnia transparent na wzór czarnej flagi Orange City Boys. Po chwili na górze sektora prezentacje upiększa kilkanaście rac.

Po chwili, gdy sektorówka zeszła w dół, sektor najbardziej fanatycznych kibiców rozświetla w asyście machajek kilkadziesiąc róźnego rodzaju sztuk pirotechniki. Race, strobole, ow i masy dymne kopciły się zajebiście, co jeszcze bardziej nakręcało wiarę do głośniejszego dopingu, pomimo nie korzystnego wyniku.

Na tym meczu konkretnie wsparły nas zgody. Kibice Zawiszy przyjechali w sile 100 osób, z flagą „Bydgoscy Chuligani” i transparentem PDW. Na tym meczu zadebiutowała łączona flaga Zagłębie&Zawisza , w dwóch egzemplarzach.

Kibice Zawiszy Bydgoszcz przed meczem | Fot. Daniel Jancy
Byli również z nami kibice Falubazu w 68 osób z flagą „Falubaz Hooligans”.

Kibice Falubazu Zielona Góra przed meczem | Fot. FhZG
Na tym meczu oprócz czarnej flagi OCB zawisła też dawno nie wieszana zielona flaga, oraz pierwsza flaga, 14 letnia, która ostatni raz zawisła na 10 leciu grupy w 2013 roku, na meczu z poznańskim Lechem. W trakcie meczu wisiał też transparent dla naszego ziomka – Wachu trzymaj się!!! ACAB Podziękowania dla Zawiszaków i Falubazu za bardzo dobre wsparcie!
zobacz również zdjęcia:
relacja: Orange City Boys ’03





