Zagłębie Lubin – Lech Poznań 25.11.2016

Relacja OCB ’03:
My w Piątek u siebie podejmowaliśmy Lecha. Na ten mecz postanowiliśmy zrobić kartoniadę na „Przodku”, jak i prostej. Uzupełnieniem było pirko w postaci ok. 30 świec dymnych w młynie. Kolejno na prostej napis z kartonów przedstawiał datę „1946”, zaś na Przodku „2016”. Z całości nie jesteśmy w pełni zadowoleni, a to głównie za sprawą frekwencji, która tego dnia zawiodła. Szczerze spodziewaliśmy się, że więcej ludzi w ten piątkowy wieczór przyjdzie na mecz. Frekwencja ogólnie wynosiła 8819, w tym 1873 gości, którzy zasiedli na sektorze za bramką.

Doping z naszej strony średni, żeby nie powiedzieć słaby. Na pewno miała na to wpływ gra naszych piłkarzy, którzy po raz kolejny przegrywają kolejne spotkanie, tym razem 3:0.

Warto jeszcze zwrócić uwagę, że na tym meczu na Przodku ,wywieszamy flagi w dwóch poziomach, dzięki nowo zamontowanej lince nad barierkami.

Na naszym sektorze wisi również cały mecz transparent „POLONIA NIGDY NIE ZGINIE”.
Lech u Nas z dopingiem na bardzo wysokim poziomie.

Następnego dnia, wspieramy naszych układowiczów z Bytomia na dalekim wyjeździe w Elblągu w 90 osób. Na mecz dojeżdżamy pod koniec meczu, i nie wchodzimy na sektor.
Wielkie Zagłębie!

Zagłębie Lubin:


Lech Poznań:[posts]https://www.facebook.com/PoznanStyle/videos/1784940711761611/[/posts]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments