Zagłębie Lubin – Arka Gdynia 10.08.2019

za nami mecz przyjaźni w Lubinie, który z perspektywy trybun obejrzało 5125 kibiców. Arkowcy na to spotkanie wybrali się pociągiem specjalnym, podczas meczu nie zabrakło wspólnego dopingu i pozdrowień dla mniej przychylnych ekip. W drugiej połowie grupa Orange City Boys ’03 zaprezentowała ładne dla oka pyroshow.

 

Orange City Boys ’03:
Pomimo nie najlepszej frekwencji, na wczorajszym meczu z Arką panowała bardzo dobra, zgodowa atmosfera. Kibice Arki przyjechali do nas pociągiem specjalnym i zasiedli w sektorze gości. Dobrze z Arkowcami wychodziły okrzyki i wspólny doping na dwie strony w których nie zabrakło „pozdrowień” dla tych nie lubianych w Lubinie jak i Gdyni.

W drugiej części spotkania dla uatrakcyjnienia meczu odpalamy trochę pirko na dole sektora, a po chwili zawisł trans z jasnym przekazem dla naszych przyjaciół po fachu „STO LAT UA’09”! Po meczu podziękowaliśmy piłkarzom za zwycięstwo i głośnym okrzykiem „Zagłębia takiego chcemy” daliśmy im wyraźnie do zrozumienia, że zaangażowanie i walkę chcemy widzieć co mecz! Na meczu oprócz standardowego oflagowania zawisły jeszcze dwa transy – Roli pamiętamy oraz Komar PDW dla chłopaka z Bytomskiej Polonii. Zagłębie! 

 

Zagłębie Lubin:

[art5]

[art5]

[art5]

 

SKGA – Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki:
Na wczorajszym meczu naszych zawodników wspiera ponad 500 Arkowców. W sektorze gości zameldowało się 475 osób, reszta siedziała na sektorach naszych przyjaciół z Zagłębia Lubin.
Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie oraz dobrą zabawę na trybunach. Gdyby zawodnicy na boisku stanowili taką jedność jak my na trybunie to gralibyśmy w tym sezonie o Mistrzostwo Polski. My jednak dalej róbmy swoje na trybunach, z Arką będziemy na dobre i na złe. Koniec, kropka! ARKA TO MY, FANATYCY! 

 

Arka Gdynia:

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments