XI Letni Turniej Kibiców Korony Kielce 18.06.2016

Relacja Kibiców Korony:
Jako ośrodek Kibice Razem Korona Kielce przygotowania do imprezy rozpoczynamy już kilka tygodni wcześniej. Rozglądamy się za optymalnym boiskiem, na którym można by było zorganizować turniej. Gdy już podpisujemy dokumenty potwierdzające naszą rezerwację orlika na jednym z kieleckich osiedli, zaczynamy zapisy drużyn.

W zawodach uczestniczyło 19 zespołów. Gospodarze, czyli Bocianek, ale także ekipy z innych kieleckich osiedli – Sródmieście, SadoviaPDK, „Czarnów GZD”, ale również Fan Cluby takie jak Chęciny. Nie zabrakło też drużyny Ultrasów, YBH’01 oraz Antykwariatów.

Przez cały ten czas przewinęło się ok. 500 Koroniarzy. Na płocie zawisły trzy flagi „Dobre Chłopaki”, „1973”, „Chęciny Polska”, a także transparent „Wszyscy do Lubina”.

W czasie rozgrywek piłkarskich organizujemy również zawody w podciąganiu na drążku, oraz strzały piłką w poprzeczkę. Zwycięscy zostali nagrodzeni upominkami. Przez cały dzień turnieju trwała wspaniała atmosfera. Nikt nie czuł się zawiedziony, wszystko rozgrywało się w sportowej rywalizacji.

Pierwsze miejsce zajęła ekipa z Bocianka, drugie SadoviaPDK, a na trzecim miejscu podium zameldowała się drużyna z Szydłówka. Przy sztucznym już oświetleniu zostały wręczone puchary, oraz nagrody kibicowskie dla najlepszych drużyn, najlepszego zawodnika oraz bramkarza.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments