XI edycja prezentacji Chrobrego Głogów

Relacja Klubu:
Zakończyła się Xi edycja prezentacji Chrobrego Głogów. Klub pokazał swoją liczną armię zawodników – 700 małych i starszych piłkarzy, piłkarki i cheerleaderki. Obserwował to komplet publiczności. W sumie ponad 1500 osób w hali. Cały Chrobry w jednym miejscu.

Prezentację tradycyjnie urozmaiciły występy cheerleaderek. Dla dwóch z dziewczyn była to ostatnia gala, więc z tego miejsca dziękujemy Paulinie Pawlik oraz Natalii Sługockiej. Nowością był mecz pokazowy w tzw. „Kulach Śmiechu”, które założyli na siebie juniorzy ChG. I rzeczywiście, było sporo śmiechu. Całość ubarwiły Kaja Urban i Aleksandra Mioduszewska ze Studia Talentów, które wykonały trzy utwory. Ten jeden, najbardziej kojarzący się z piłką nożną Davida Guetty i Zary Larsson, zaśpiewały wspólnie.

Kulminacją jest jednak od zawsze zaprezentowanie się zawodników. Byli oldboje, początkujące i już ligowe piłkarki, wszystkie ligowe grupy młodzieżowe, Akademia Piłki Nożnej i pierwszoligowcy. Największe oklaski zebrali najmłodsi chłopcy, mający dopiero kilka lat, a już kopiący w Chrobrym. Z kolei najbardziej efektowna i najdłuższa była prezentacja pierwszego zespołu, który już za tydzień przystąpi do walki o utrzymanie 1 ligi dla Głogowa. W sumie klub pochwalił się ok. 700-osobową, sportową załogą. To rekordowa ilość.

Jak już informowaliśmy, prezentację dedykowaliśmy chorującej mamie jednej z cheerleaderek. Dzięki hojności kibiców, udało się zebrać ponad 4000 zł.

Po prezentacji odbyło się dłuższe i jeszcze bliższe spotkanie z pierwszym zespołem. Były plakaty, zdjęcia i autografy. Natomiast przed halą pokazali się kibice, którzy zaprezentowali oprawę z wykorzystaniem pirotechniki. Tym samym piłkarski rok 2017 w wykonaniu Chrobrego uważamy za otwarty.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments