Wyślij kartkę świąteczną Damianowi!

Informacje pochodzą z serwisu PolskaNiepodlegla.pl, akcję oczywiście popieramy i zachęcamy każdego do wysłania kartki!

Treść akcji:

Koleżanki i Koledzy Narodowcy, Patrioci, Uczestnicy Marszu Niepodległości! Już prawie 6 tygodni nasz Kolega Damian (21 lat) jest przetrzymywany w POlicyjnym areszcie po tym jak został niesłusznie zatrzymany w wyniku po marszowej łapanki, został dosłownie wyciągnięty z autokaru, postawiony przed sąd i obciążony wyimaginowanymi zeznaniami policjantów.

Sprawą Damiana zajmuję się sztab prawny Marszu Niepodległości i Ruchu Narodowego, niestety Sąd nie chce przychylić się do wniosku o uchylenie aresztu. Sytuacja jest skandaliczna i zarazem dramatyczna, zbliżają się święta Bożego Narodzenia, które wszystko na to wskazuje nasz Kolega mimo, że jest niewinny spędzi w więzieniu odizolowany od rodziny, przyjaciół i bliskich tylko dlatego, że postanowił 11-stego listopada świętować z nami dzień odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wyślijmy do niego kartki świąteczne z wyrazami solidaryzmu i otuchy, niech wie, że nie jest sam tym bardziej, że ma ograniczone widzenia, a prokurator nie ułatwia mu życia. Niech widzą, że stoimy za Damianem, że nie godzimy się na traktowanie w ten sposób ludzi!

Poniżej dane adresowe:
Damian Lecyk s. Andrzeja,
Areszt Śledczy Warszawa – Grochów,
ul. Józefa Chłopickiego 71a,
04-275 Warszawa

Wczoraj protestujący na Uniwersytecie Wrocławskim, dzisiaj Damian, kto jutro?

Pozdrawiamy i liczymy na was.

W.S. – Narodowy Bolesławiec

Więcej o sprawie Damiana i okolicznościach jego zatrzymania TUTAJ

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments