Wyjazdowa zapowiedź 18 kolejki I Ligi

Olimpia Grudziądz – Flota Świnoujście 9 marca 12:30
Brak jakichkolwiek informacji.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Polonia BytomWpłynęło pismo do klubu, że mecz odbędzie się jako impreza, ale bez zorganizowanej grupy kibiców gości.
Policja jak i wojewoda nie dali pozwolenia na organizację imprezy masowej(brak systemu identyfikacji kibiców – karty kibica).

[b]Zawisza Bydgoszcz – Sandecja Nowy Sącz 9 marca 17:00
Kibice Sandecji na wyjazd do Bydgoszczy wybierają się autokarami, koszt wyjazdu razem z biletem nie powinien przekroczyć kwoty 120-130zł. Wszystko zależy od ilości chętnych.

Kolejarz Stróże – GKS Tychy 10 marca 15:00
Fani Tyskiego GKS-u na pierwszym meczu wyjazdowym rundy wiosennej niestety nie pojawią się w Stróżach. Powodem jest negatywna opinia policji, a także decyzja Wojewody Małopolskiego, aby mecz odbył się bez udziału publiczności.

Bogdanka Łęczna – Miedź Legnica 10 marca 12:30
Kibice Miedzi do Łęcznej udają się autokarami. Koszt wyjazdu to 110zł (bilet na mecz + przejazd).

Cracovia Kraków – Okocimski KS Brzesko 9 marca 18:30
Stowarzyszenie Kibiców Okocimskiego Brzesko organizuje wyjazd do Krakowa. Koszt wyjazdu to 35 zł (przejazd + bilet na mecz).

Warta Poznań – Arka Gdynia 9 marca 15:00
Arkowcy na mecz do Poznania udają się pociągiem rejsowym. Koszt biletu to 20zł (15+5 na Cracovię). Bilety na pociąg każdy kupuje we własnym zakresie.

ŁKS Łódź – GKS Katowice 10 marca 12:15
Sektor gości w Łodzi zamknięty.

Dolcan Ząbki – Stomil Olsztyn 9 marca 15:00
Stomil do Ząbek udaję się autokarami. Koszt wyjazdu to 45 zł (bilet + przejazd na mecz).

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments