Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów 07.04.2019

Sezon żużlowy na dobre się rozpoczął w Polsce, Wybrzeże Gdańsk to kolejni kibice, którzy w miniony weekend zaprezentowali oprawę. Na sektorze pojawił się transparent „JEDZIEMY PO AWANS”, nad głowami kibice rozciągnęli sekotorówkę, na której był gdański plastron, wokół pojawiły się miniaturowe sektorówki na PCV oraz flagi na kijach w barwach gdańskiej drużyny. Całość dopełniła spora ilość odpalonych czarnych świec dymnych. Na sektorze gości tego dnia zasiało około 40 kibiców Unii Tarnów, którzy mieli ze sobą dwie flagi.

 

Wybrzeże Gdańsk – profil fanatyków:

Druga kolejka i inauguracja sezonu żużlowego w Gdańsku. Na początek bardzo ciekawy rywal bo spadkowicz z Ekstraligi czyli aspirująca do awansu Unia Tarnów.


Już przed meczem na płocie zawisł transparent o treści „Jedziemy po awans”, który był częścią oprawy, miało to zmotywować zawodników do jeszcze większej walki, ale chyba przyniosło odwrotny efekt i bardziej ich sparaliżowało. Po prezentacji w górę idzie oprawa składająca się z sektorówki z gdańskim plastronem, miniaturek sektorówki na PCV oraz flag na kijach okraszona dużą ilością czarnych świec dymnych.

[art5]

Trybuny tego dnia były wypełnione bardzo szczelnie (ostatnia taka frekwencja to chyba mecz barażowy z Apatorem) co przekłada się na jakość dopingu, który stoi na solidnym poziomie przez cały mecz, a gdy dołączał się do niego cały stadion było bardzo dobrze, ale zawsze możemy zrobić to lepiej! Do szczęścia zabrakło jedynie zwycięstwa na torze, ale jak zawsze dumni po zwycięstwie, wierni po porażce udajemy się po kolejne punkty do Daugavpils.

Na sektorze gości melduje się ok 40 kibiców z Tarnowa z dwoma flagami.

 

BONUS:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments