Wolania Wola Rzędzińska – Unia Tarnów 28.08.2019

Mecz rozgrywany w bliskiej odległości od Tarnowa (ok. 5km od centrum) zgromadził w sektorze gości 160 kibiców tarnowskiej Unii. Zaprezentowali oni oprawę z hasłem „Front Wschodni”, na którą składał się transparent z tym hasłem, flagi na kijach i pirotechnika w postaci stroboskopów i ogni wrocławskich.

 

Relacja Kibiców Unii Tarnów:

Na środowy mecz na wschodnich przedmieściach naszego miasta najbardziej zmobilizowali się kibice z pobliskich tarnowskich blokowisk, które wykręciły dobrą liczbę.

 

[art5]

Stąd też zaprezentowana oprawa „Front Wschodni” podświetlona ogniami wrocławskimi i stroboskopami, uzupełniona małymi biało-niebieskimi machajkami.

Udajemy się w kilku grupach, na głównej zbiórce duża ilość policji, która nie szczędzi mandatów w tym dniu. Mecz był traktowany jak spotkanie podwyższonego ryzyka, ale to wcale nie przeszkadzało w znakomitej zabawie na sektorze. Prowadzimy dobry doping w asyście bębna przez większość meczu. Poza oprawą wieszamy dwie flagi. Łącznie nas ok. 160 osób, w tym kilka na trybunie obok wypełnionej klatki, także brawa i radość po bramkach dla Unii świadczą, że wśród piknikowej publiczności były osoby sympatyzujące z „Jaskółkami”. Piłkarze wygrywają wysoko, chociaż w końcówce dali sobie strzelić bramki i mecz kończy się wynikiem 5-3. Dziękujemy wszystkim za stworzoną atmosferę i zapraszamy na sobotni mecz z Lubaniem Maniowy.

[art5]

 

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments