Wizyta kibiców GKS-u Katowice w schronisku 09.12.2018

Niedzielne popołudnie kibice GKS-u Katowic postanowili spędzić inaczej niż zazwyczaj. Wybrali się do Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach, oprócz podarowania różnych smakołyków, każdy obecny kibic GieKSy zabrał po jednym czworonogu na długi spacer.

 

Bogucice Bastion GieKSy:

Po wielu tygodniach przygotowań, wreszcie przyszedł ten wielki dzień! Po niezliczonych godzinach treningów w postaci przerzucania worków z karmą oraz puszek z wołowiną, postanawiamy stawić czoła nowemu wyzwaniu. W realizacji tego pomagają nam chłopaki z Trójkolorowe Zawodzie, którzy również przeszli morderczy trening.

Spotykamy się w kilkanaście osób na Bogucicach – jeden obok drugiego stoi, nikt się nie boi. Uzbrojeni po zęby w frykasy dla zwierzaków, dumnym krokiem ruszamy w stronę naszego starcia – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach!

Po dotarciu na miejsce dostarczeniu smakołyków, postanawiamy że to jeszcze nie koniec, po czym odważnie każdy z nas zabiera jednego z czworonogów na długi spacer! W tej bitwie są sami wygrani !!! BOGUCICE BASTION GIEKSY!

 

 

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments