Wisłoka Dębica – Sokół Nisko 07.04.2018

Za nami mecz IV ligi podkarpackiej, który pewnie pozostałby bez większego echa. Przed meczem kibice Wisłoki podbiegają pod sektor gości. Gospodarze twierdzą, że goście nie mieli ochoty na starcie i użyli gazu, a oni z kolei piszą o zwykłej pokazówce. Relacje dwóch ekip znajdziecie poniżej.

 

Relacja Kibiców Wisłoki Dębica:
Pierwszy mecz w tym roku z kibicami gości. W młynie stawia się około 180 osób w tym 17 Siarkowców, 2 fanów Górnika oraz gościnnie 7 fanów Wisły Sandomierz – wszystkim dziękujemy za wsparcie !. Konkretnie dopingujemy cały mecz , często wymieniając się bluzgami z kibicami Sokoła. Jakieś 20 minut przed meczem, mając na uwadze potraktowanie przez kibiców Sokoła naszych piłkarzy po meczu w Nisku na jesieni, wykorzystujemy to że stoją w klatce nie pilnowani przez nikogo i od razu ruszamy w ich stronę. Sokół prócz założenia zamaskowania, traktuje kilka osób gazem i nie jest chętny na cokolwiek.

Relacja Kibiców Sokoła Nisko:
Na ten wyjazd wyruszamy nabitym autokarem w 55 osób, bez flag. Do Dębicy docieramy na jakaś godzinę przed meczem. Doping dobry, ale z małymi przestojami. Oczywiście nie zabrakło obustronnych bluzgów. Po meczu świętujemy z piłkarzami zwycięstwo. Przed samym rozpoczęciem Wisłoka robi niezła pokazówkę, podbiegając pod nasz sektor po czym szybko zawracają, a do Nas od razu wpadają białe kaski.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments