Wiślacy nie pojadą na kolejny wyjazd

Mecz 23. kolejki FORTUNA 1 Liga pomiędzy Arką Gdynia a Wisłą Kraków odbędzie się bez udziału kibiców Białej Gwiazdy. Do klubu z Krakowa wpłynęło pismo od gospodarza piątkowego meczu, w którym czytamy, iż w oparciu o stanowisko KMP w Gdyni, WZKiOL UM Gdynia oraz GCS w Gdyni nie ma możliwości przyjęcia kibiców gości w zorganizowanej grupie. Pokrywające się w tym terminie inne imprezy sportowe organizowane na terenie Gdyńskiego Centrum Sportu, a tym samym względy bezpiecznego zorganizowania tych imprez, nakładają na organizatora szczególne obowiązki zapewnienia bezpieczeństwa ich uczestników, co przy udziale grupy kibiców Wisły Kraków nie daje uzasadnionych podstaw do bezpiecznego ich przeprowadzenia.

 

guest

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ŚRDKRK
ŚRDKRK
3 miesięcy temu

Ludzie, którzy mało rozumieją znaczenie słowa honor mówią o honorze i próbują karać takich samych „honorowych”. Ten bojkot to kwintesencja hipokryzji ruchu kibicowskiego.

maczeta
maczeta
3 miesięcy temu

A teraz Widzew nie wpuści w niedzielę kibiców ległej!!!! Bardzo dobry ruch Zarządu Widzewa Łódż

Lostinnio
Lostinnio
3 miesięcy temu

To polonistka z k6

SpodZegara
SpodZegara
3 miesięcy temu

I bardzo dobrze, niech zdechnie ten gts, który się nie umie bić po męsku.

bbbbb
bbbbb
3 miesięcy temu

Wini(L) nie podszywaj się pod legioniste,akurat oni dobrze wiedzą co i jak.Skoro ty nie wiesz,to nie jestem z ich ekipy ,a pewnie z wisły

Wislacy nie pojadą na mecz do Gdyni
Wislacy nie pojadą na mecz do Gdyni
3 miesięcy temu

Piłka nozna jest dla kibiców powtarzam dla kibiców a nie dla bandytów bardzo dobry ruch Zarządu Arki Gdynia

Wini(L)
Wini(L)
3 miesięcy temu

Burdel burdel i jeszcze raz burdel. A całą nagonkę na Wisłę rozdmuchali „kumaci” z mojej ukochanej Legii Warszawa. , , Jak by mi nieproszeni goście wpadli psuć imprezę/popijawę to napier….bym wszystkim co pod ręką. Jak ktoś wjeżdża nieproszony na imprezy, musi się liczyć z wpierdolem. Stała się tragedia i to powinno być nauczką dla wszystkich co się bawią w obijanie mord innym ekipom i zdobywanie obcych barw. A w tym wypadku jeszcze nie jest zbyt jasna sprawa jak ? kto ? i czym ? uszkodził tego gościa z bks-u ?? tak ??

Sillesian
Sillesian
3 miesięcy temu

ja powiem inaczej we Wrocławiu zabito wam kibica nożem kibica Arki Gdyni i to jest w porządku byście wpuszczali Śląsk do siebie a Wisłę nie?!

maczeta
maczeta
3 miesięcy temu

Widzę że „kibice honoru” z ległej jada mecz do Łodzi z Widzewem gdzie ci kibice byli w Krakowie na meczu z Wisłą!!! Ciekaw jak sie czują lachociągi legii gdzie dalej bojkotują kibiców Wisły a warszawka was rucha w d@pę na całego.

Artykuł dotyczy ekip
Wisła Kraków 10 fanatyków Oflaguj
Arka Gdynia 9 fanatyków Oflaguj