Wiślacy jadą do Bielska-Białej

W najbliższy piątek w Bielsku-Białej odbędzie się spotkanie miejscowego Podbeskidzia z drużyną Wisły Kraków. Wiślacy tego spotkania nie będą mogli obejrzeć z perspektywy sektora gości, jednak pomimo tego wybierają się pod stadion. Grupa Ultra Wisła wydała specjalny komunikat odnoszący się do obecnej sytuacji kibiców Białej Gwiazdy.

 

Komunikat Ultra Wisła:

Dobra koniec tego bimbania, ruszamy w Polskę. Nie chcą nas, to fakt. Nie chcą nas na swoich sektorach gości, bo sobie coś wymyślili, mimo, że doskonale znają prawdę. A może tak naprawdę się nas boją, co? Nie czas i miejsce na takie rozważania, chociaż zdaniem autora tego tekstu tak naprawdę strach jest motorem napędowym działań tych hipokrytów co uważają, że kibicowska Polska leży u ich stóp. Kilka powodów, żeby się nas bać mają, a lata dominacji piłkarskiej na początku XXI wieku u wielu z naszych antagonistów spowodowały głęboką frustrację. Żółć wylewa się latami…

My jesteśmy Wisłą Kraków i nikt nie będzie nam mówił, jak mamy żyć. Wiele razy pokazaliśmy swoją siłę, tym razem pokażemy ją po raz kolejny. Jedziemy do Bielska, bracia! Sramy na zakazy, długo czekaliśmy na rozwój wypadków, ale to jest właśnie ten moment, w którym bierzemy sprawy w swoje ręce. Sprzedaż biletów jest uwarunkowana obecnością na co najmniej jednym meczu w tym sezonie więc wniosek jest prosty – JEDZIEMY BEZ BILETÓW!

Pamiętamy, jak kiedyś jeden kolega prowadził w Bielsku doping, kiedy przypadkowo wszedł na gniazdo na ich starym stadionie. Były jaja, co? Dziś te pały się napinają, obrażając nas, nie mając startu do nas na jakiejkolwiek płaszczyźnie. Chodzi o naszą reputację moi drodzy. Różnie toczyły się nasze losy w ostatnim czasie, ale zawsze szliśmy do przodu z wysoko podniesioną głową zgodnie ze swoimi zasadami, chociaż wielu tego nie potrafi zrozumieć.

O miejsce i godzinę zbiórki pytajcie osób decyzyjnych na osiedlach i w FC, jedziemy wszyscy razem, a wszelkie próby wyłamania się z tych wytycznych będą wiązały się z wyciągnięciem konsekwencji.

Ruszamy do Bielska! Nie może Cię tam zabraknąć, chodzi o przyszłość naszego ruchu kibicowskiego!

Na przekór wszystkim naszym wrogom – ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY!

guest

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pawuhokol
Pawuhokol
6 miesięcy temu

Do:(H)eniek Idź i pobaw się rakietnicą

(H)eniek
(H)eniek
6 miesięcy temu

najlepsze jak wisla mowi o zasadach jakis….hahaha

Normalny
Normalny
6 miesięcy temu

Brawo Wisła. Podbeskidzie za napinki powinno ryjem szorować po glebie.

Artx
Artx
6 miesięcy temu

Łowcy flag też się pojawią…

Wini(L)
Wini(L)
6 miesięcy temu

Narozrabiajcie tam trochę w tej burackiej mieścinie

ddddddd2
ddddddd2
6 miesięcy temu

Najlepiej dać opis, że jedziemy i na rogatkach milicyjni. Wielka wisła powie, że chcieliśmy a tu dupa. Zamiast nic nie pisać i wjechać pod stadion. Żenada. A teraz faktycznie wojna będzie.

echooooooo
echooooooo
6 miesięcy temu

Bielsko zaprasza wszystkich

Zdzicho
Zdzicho
7 miesięcy temu

Ciekawe, czy to jednorazowy wybryk bo blisko do Bielska, czy pokarzą charakter i będą jeżdzić wszędzie?