Wisła Sandomierz – Unia Tarnów 24.04.2016

Podczas meczu kibice Wisły Sandomierz zaprezentowali sektorówkę w niebiesko-biało-czerwonych barwach, która przedstawiała fanatycznego Królika Bunny, na płocie zawisł również transparent z hasłem: „LOONEY ULTRAS”. Do całości zostały odpalone świece dymne w barwach klubowych i spora ilość pirotechniki.

Relacja kibiców Unii:

Tydzień po meczu w Ostrowcu czekał nas kolejny ciekawy wyjazd tym razem do Sandomierza. Udajemy się na niego w 107 osób, w tym 13 Wiślaków. Podobnie jak przed tygodniem doping rozpoczynamy pod koniec pierwszej połowy, tym razem w asyście bębna. Wieszamy trzy flagi – Panoramę, Mafię i Elitę Tarnowa oraz transparent Cezar PDW. W drugiej połowie doping prowadzony przez cały czas. Gospodarze prezentują się po raz kolejny z dobrej strony, przygotowując oprawę z pirotechniką. W przerwie meczu podrzucają nam wody mineralne. Na boisku ogromne zamieszanie, do czego już przywykliśmy w końcówkach meczu. Kończymy w 10. po czerwonej kartce dla naszego bramkarza, stąd wynik końcowy nie odzwierciedla zupełnie przebiegu meczu. Atmosfera wyjazdowa znakomita. Pamiętajcie, że wyjazdy są kwintesencją kibicowania! Zapraszamy na kolejne.

Teraz jednak skupiamy się na najbliższych meczach. W sobotę o 14 gramy z Cracovią II, a w przyszłą środę 4 maja o g. 17:30 odbędą się derby Tarnowa. Dostępne są jeszcze okazjonalne vlepki 120 sztuk – 10 zł. Trwają również zapisy na osiedlach i FC, a ogólna przedsprzedaż rusza właśnie na meczu z Cracovią.

W przerwie meczu jeden z fanatyków Wisły oświadcza się swojej wybrance:

Do Sandomierza dotarła również 107-osobowa grupa kibiców Unii Tarnów.

Wisła Sandomierz:


Unia Tarnów:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments