Wisła Płock wspiera wyjazdowiczów

Klub z Płocka już po raz drugi wspiera wyjazdowiczów. Tym razem przygotował darmowe wejście na stadion wszystkim obecnym na ostatnim wyjazdowym meczu w Gdańsku. Osoby posiadające karnet na całą rundę swój darmowy bilet mogą przekazać dowolnemu kibicowi.

Komunikat na klubowej stronie Wisły Płock:
Po raz kolejny postanowiliśmy podziękować kibicom, którzy swoim dopingiem wspierali Wisłę Płock w wyjazdowym meczu przeciwko Lechii Gdańsk. Dla każdego sympatyka z Płocka przygotowaliśmy darmowe wejściówkę na spotkanie z Piastem Gliwice.

Naszą drużynę w Gdańsku wspierała grupa ponad 200 kibiców, która przez całe 90 minut gorąco dopingowała Nafciarzy. W podziękowaniu za wsparcie w trudnym, wyjazdowym boju, zapraszamy do odbioru darmowej wejściówki na najbliższy mecz w Płocku. Już w najbliższą niedzielę na stadionie im. Kazimierza Górskiego podejmiemy wicemistrzów Polski – Piasta Gliwice. Start o 15:30.

Warunkiem odebrania bezpłatnego zaproszenia jest zgłoszenie się do jednego z punktów sprzedaży biletów – na stadionie lub w galerii Mazovia. Konieczne będzie okazanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Uwaga! Kibice, którym przysługuje darmowa wejściówka, a posiadają karnet na rundę zasadniczą sezonu 2016/17, mogą przekazać swój bilet innej osobie.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments