Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 23.10.2021

Fanatycy Śląska Wrocław zaliczyli udany wyjazd do Grodu Kraka. Do stolicy Małopolski wybrali się pociągiem specjalnym, a w sektorze gości zasiedli w 703 osoby. Tego dnia mogli liczyć na wsparcie Ferencvarosu (50), Lechii Gdańsk (7), Miedzi Legnica (5), SFC Opavy (4) oraz Motoru Lublin (2).

Ultras Silesia urozmaiciła widowisko zgodową oprawą „Śląsk&Fradi”, do której odpalili pirotechnikę. Każdy wyjazdowicz otrzymał szalik wzorowany na debiutującej fladze „Fradi&Śląsk”.

W sobotni wieczór przy Reymonta stawiło się 13 563 widzów. Z racji, iż spotkanie odbyło się dzień przed Derbami Łodzi, Wiślacy wywiesili transparent „Derby dla Widzewa”.

 

Wisła Kraków:

 

Relacja Śląska Wrocław:

Za nami mecz w Krakowie. Kto nie był może tylko żałować, bo na tym wyjeździe było wszystko co jest esencją fanatycznego stylu życia. Razem z nami w delegację udała się konkretna ekipa naszych Braci z Ferencvarosu.

Niedawno wspomagaliśmy w Pradze naszych Braci z Budapesztu podczas ich meczu w Europejskich Pucharach. Podczas rozmów przy tej okazji zaprosiliśmy ich na nasz mecz do Polski. Padło właśnie na nasz wyjazd do Krakowa. Historia w pewnym sensie zatoczyła koło. W tym roku mija 5 lat kiedy zerwaliśmy zgodę z Wisłą. Z perspektywy czasu wyszło to nam na dobre. Fałszywą i zakłamaną ekipę zamieniliśmy na charakternych, prawicowych i zasadowych Braci z Budapesztu. Gdzie jest teraz kibicowsko Wisła, każdy może sam ocenić.

Część ekipy Fradi do Wrocławia przyjechała już w piątek. Integracja odbywała się w jednym w lokali na Rynku. Ten wieczór na pewno zapamiętają na długo. Niektórzy z marszu udawali się na dworzec na pociąg specjalny, którym wspólnie mieliśmy odjechać do Krakowa. W pociągu już pełnym składem Szlachta z Polski i Węgier umacniała dalej zgodę. Braterski klimat sprawił, że podróż minęła dosyć szybko. W stolicy Małopolski byliśmy już 3 godziny przed meczem. Ktoś może pomyśleć, że sporo za wcześniej. Skandaliczne wejście na stadion pokazało, że i tak niektórzy wchodzili już podczas trwania meczu.

Każdy, kto przyjeżdża do Wrocławia nie ma problemu z wejściem. U nas odbywa się wszystko szybko i sprawnie. Przecież każdy fanatyk wie, że „piłka nożna dla kibiców”. W ostatnim czasie coraz częściej na innych stadionach spotykamy się z dodatkowymi utrudnieniami przy wejściach na sektory gości. Kierownicy bezpieczeństwa interpretują po swojemu przepisy wymyślając kolejne farmazony by utrudnić życie wyjazdowiczom. Wiemy nie od dzisiaj, że dla nich najlepiej by było gdyby mecze odbywały się bez kibiców gości. Myślimy poważnie o zasadzie wzajemności. Jak niektóre ekipy się nagle zdziwią, że sprawne wchodzenie we Wrocławiu się skończy to może zaczną się interesować jak to wygląda u nich na stadionie.


Do spotkania dobrze przygotowali się wrocławscy Ultrasi. Na początku meczu prezentują oprawę zgodową, po której debiutuje nowa flaga: „Śląsk – Fradi”. Do transparentu i machajek odpalona zostaje spora ilość pirotechniki.


[art5]

Każdy obecny na sektorze otrzymał szalik wzorowany na debiutującej fladze. Wszystko wyglądało bardzo efektownie. Doping tego dnia stał na wysokim poziomie. Spora w tym zasługa naszych piłkarzy, którzy zagrali koncertowo.

Dużo obustronnych pozdrowień, ale te z sektora gospodarzy z czasem coraz słabiej słyszalne. Ogólnie było to jednostronne widowisko zarówno na boisku jak i na trybunach. Nie mając żadnych argumentów na trybunach Wiślacy wrzucili na internet zdjęcie rzekomo źle powieszonego transparentu. Oczywiście był to farmazon. UltraSi Śląska wyjaśnili to na swoim profilu. Było to zdjęcie transparentu przyklejonego od środka przed przerzuceniem go na drugą stronę pleksy.

Po meczu dziękujemy piłkarzom za ich postawę na boisku, bo tak ambitną i z charakternie grającą drużynę chcielibyśmy oglądać jak najczęściej. Powrót minął na świętowaniu zwycięstwa i dalszym umacnianiu zgody z Ferencvarosem. Ostatni goście z Węgier wyjeżdżają w niedzielny wieczór.

Podsumowując był to wyjątkowy wyjazd i mogą żałować Ci, którzy w nim nie uczestniczyli. W delegacji na sektorze gości zameldowało się 703 fanatyków wspierających Śląsk. Tego dnia obecnych z nami 50-ciu Braci z Ferencvarosu, którzy stawili się w Krakowie konkretnym i reprezentatywnym składem. Po za tym 7 Braci z Gdańska, 5 z Legnicy, 4 z Opavy oraz 2 z Lublina. Wszystkim dziękujemy za wsparcie. Dodatkowo wyrazy szacunku dla wszystkich Fan Clubów Śląska, które stanowiły blisko 1/3 całej delegacji!

Widzów: 13.563 w tym 703 na sektorze gości.

 

Ultras Silesia:

SerwUS Kibicu!
To był ten dzień, który dał nam Śląsk! Jak zwykle nie zawiedliśmy, żałować mogą Ci którzy nie pojechali. To był wyjazd, który zapisze się na długie lata w naszej pamięci. Wyjazd, któremu towarzyszyło wszystko co najlepsze – wynik, oprawa, pirotechnika, doping! To właśnie dopingiem dojechaliśmy psychicznie wiślackie kurwy zamykając im prostytuckie mordy. Drużyna zrobiła nieocenioną robotę na boisku – taki Śląsk chcemy oglądać i z takim Śląskiem chcemy podbijać ekstraklasę!

Naszą delegacje do Krakowa wspierała między innymi ekipa chuliganów Ferencvárosu, tak więc pod tą okoliczność debiutuje nasza zgodowa, sztandarowa flaga. Prezentujemy prostą zgodową oprawę z machajkami, piro i transparentem. Dziękujemy wszystkim naszym braciom za wsparcie na wyjeździe, UeMeLom, ziomalom i Fan Clubom za pomoc i zajebistą atmosferę przez cały wyjazd!
FRADI ŚLĄSK UNITED HOOLIGANS

Na facebookach pojawiło się zdjęcie z rzekomym wywieszeniem przez nas flagi dołem do góry co jest pierdolonym farmazonem. Zacznijmy od tego, że był to transparent, a zdjęcie było zrobione w trakcie przerzucania go za plekse i nie ukazuje jak faktycznie został on przez nas zaprezentowany. Zdjęcie pod które tasuje się ultra skisła pokazuje jakimi są błaznami trybun. Tak samo wszystkie facebookowe profile mające się za kibicowskie, które podnieciły się tą informacją są chuja warte. To właśnie pokazuje jak rzetelnym źródłem informacji jesteście. Wykonaliśmy dobrą robotę i żadne farmazony nie będą szargać naszym dobrym UltraSowskim imieniem. Jesteśmy głosem naszych trybun, Ludźmi Zasad, chuliganami Śląska Wrocław, ciśniemy z kurestwem i farmazonami!

PS ultra błaznom karma odpłaciła zanim Śląsk pokazał, że rządzi w Krakowie, huta nowa na meczu Wisła – Lechia.
MORDA KRÓTKO PROSTYTUTKO!
KAŻDY TO POWIE, ŚLĄSK WROCŁAW RZĄDZI W KRAKOWIE!

 

zobacz również zdjęcia:

guest

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments