Wisła Kraków – Cracovia 21.03.2015

Kibice Cracovii pojawili się na przed derbowym treningu. Rozłożyli transparent o treści: „Na przekór wynikom, na przekór tabelom… na przekór wszystkim …” oraz odpalili pirotechnikę.

Wiślacy po raz kolejny odwołali się do kontrowersyjnej rozprawy sądowej o czym wspominaliśmy wcześniej tutaj. Oprawa składała się z sektorówki, białych flag na kijach oraz transparentu o treści: „Przyznaje Się, Padło W Procesie, 22 razy”. Sharksi przygotowali również przerobioną wersję flagi Cracovia Criminals oraz sektorówkę poświęconą braciom po drugiej stronie muru. Nie zabrakło mini oprawy w sektorze rodzinnym.

Kibice Cracovii szczelnie wypełnili sektor gości, chociaż o wykorzystaniu pełnej puli biletów chyba pisać nie możemy. Wszyscy byli ubrani w jednakowe białe lub czerwone koszulki, co dało bardzo dobry efekt wizualny. Przed meczem zorganizowali przemarsz na stadion Wisły podczas którego odpalili race. Na samym meczu szczelnie oflagowali sektor oraz zrobili racowisko. Pasy mogły liczyć na wsparcie swoich zgodowiczów.

Wisła Kraków:

Cracovia:

Video:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments