Wisełka Siennów – Czuwaj Przemyśl 22.10.2023

W minioną niedziele Czuwaj Przemyśl rozgrywał wyjazdowe spotkanie z drużyną Wisełka Siennów. Na ten wyjazd wybrało się 40 kibiców Dumy Zasania.

W przerwie meczu na stadionie pojawiła się 50-osobowa grupa sympatyków JKS-u Jarosław (w tym delegacja z Sanoka), dochodzi do bezpośredniego starcia, jednak przez znaczną ilość mundurowych zabawa długo nie trwała. Więcej w relacji samych zainteresowanych.

 

Relacja Czuwaju Przemyśl:

Wisełka Siennów – Czuwaj Przemyśl 22.10.2023

Historyczne pierwsze spotkanie obu zespołów zakończyło się podziałem punktów. Ten wynik mógł tylko usatysfakcjonować gospodarzy. Nas 40 osób z rwanym dopigiem.

 

Stal Rzeszów – Zagłębie Sosnowiec 21.10.2023

Kolejny wypad do Rzeszowa by wspierać naszą zgodę. Jesteśmy obecni w 70 osób (5 Radka) z flagą.

 

Relacja JKS-u Jarosław:

Atakujemy Czuwaj na ich wyjeździe do Siennowa. Nas 50 osób w tym delegacja braci z Sanoka – Dzięki! Po wejściu na stadion ruszamy od razu w kierunku przemyślan, nawołując, aby wyszli nam na przeciw. Widząc brak chęci do starcia Czuwaju wjeżdzamy w nich mimo dużej obstawy psiarni. Większość pali wrotki, stawia sie kilka osób ramię w ramię z psami. Dochodzi do krótkiego starcia w którym jesteśmy mocno gazowani z kilku stron co skutkuje tym, że się cofamy, widząc również zbliżającą się coraz większa liczbę prewencji zawijamy ze stadionu. Natomiast w odniesieniu się do żałosnych insynuacji naszego oponenta, nie łudźcie się nikt nie uciekał przed 6 osobami. Radzilibyśmy więcej pokory następnym razem.

Świrlandia Hooligans

zdjęcie: Podkarpaccy Kibice

guest

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jurek
Jurek
15 dni temu

JKS jak wjechał to z 40 osobowej grupy charcerzyków zostalo 6 osób które gazują razem z psami gdyby nie gaz to z tego czuwaju by została miazga śmiech na sali zasańscy gazownicy

DZ22
DZ22
6 miesięcy temu

Aż dwie bandy nie potrafiły sobie poradzić z kilkoma (jak to same określiły jks&ss) harcerzykami, więc swoją indolencję agresorzy zwalają na obstawę milicji?!

1312
1312
6 miesięcy temu

Skoro nikt nie uciekał przed 6 osobami, to przed kim ? Przed milicją, która nie potrafi biegać i robi kwadratowe fikołki ?! Miałobyć Aaaauuu a wyszedł rzadki placek.

Artykuł dotyczy ekip