Wigry Suwałki – Arka Gdynia 03.05.2015

Relacja Kibica Wigier:

Mecz z Arką wywołał w naszych szeregach dosyć sporą mobilizację. Na całym stadionie zebrało się niemal 3 tys. widzów. Nasz młyn liczył tego dnia w porywach 550 os. W tym FC w dobrych liczbach (Przebród 12, Olecko 22, Gołdap 7) oraz 5 kibiców Granicy Kętrzyn.

Na trybunie krytej zebrała się również grupa, która prowadziła doping, głównie przyłączali się do naszych przyśpiewek. W drugiej połowie prezentujemy oprawę. Na płocie ląduje trans TYPOWO WIGIERSKO BIAŁO – NIEBIESKO, nad głowami unosi się nowa sektorówka w barwach, pod sektorówką odpalamy kilka biało – niebieskich świec i sporą ilość strobo, po minucie sektorówka opada i ukazuje się chaos z flag na kijach w towarzystwie konfetti i piro.

Wywieszamy również transparent ” Śmierć katom w niebieskich mundurach ”
Kibice Arki przyjechali w dużo większej liczbie niż pomieści klatka na stadionie Wigier, w akcie kibicowskiej solidarności część przyjezdnych wpuszczamy na najbliższy sektor od strony klatki. Wywiesili kilka flag + trans na temat policji. Po meczu pod stadionem odpalają sporą ilość rac i innych świecidełek.

Wigry Suwałki:

video:

Arka Gdynia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments