Wigry II Suwałki – Sparta Szepietowo 14.09.2014

„W 53 minucie doszło do bójki kibiców gości i gospodarzy. Mecz został przerwany na 5 minut. Nie było zagrożenia dla zawodników oraz zespołu sędziowskiego” – to zapis z protokołu sędziów prowadzących mecz IV ligi.

Relacja kibiców ŁKS Łomża:
W Niedzielne popołudnie na biegun wybiera się grupa 43 kiboli ŁKS-u i Sparty. Do miejsca docelowego docieramy przez nikogo niepokojeni i parę minut po rozpoczęciu meczu meldujemy się na stadionie. Szybkim krokiem wchodzimy na obiekt spodziewając się zebranych tam kibiców Wigier, których jednak brak. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy w oddali widzimy zbliżającą się grupę miejscowych. Zostawiamy miejsce gospodarzom by mogli pokonać dzielące nas ogrodzenie. Ciśnienie bierze górę i przystępujemy do ataku, Wigry nie dają nam przedostać się przez płot, więc go wyłamujemy.

Szybkie starcie i zdecydowane nasze zwycięstwo. Miejscowi tracą parę gadżetów. Walka w podobnych liczbach po obydwu stronach. Wszystko wporządku. Po całej akcji zabieramy się do aut gdzie czekają na nas smutni panowie i ok. 2 godzin jesteśmy trzymani. Wracamy z mała eskortą do granic powiatu. W jednym naszym aucie pocięta opona przez „nieznanych sprawców”.

ŁKS & Sparta!

źródło: StadionowiOprawcy.net

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments