Widzewiacy z Żyrardowa przerabiają i niszczą patriotyczne prace!

Z pewnością akcja Widzewiaków z Żyrardowa nie przyniesie im chluby w kibicowskiej Polsce. Dzisiaj dostaliśmy informację jakoby kibice Widzewa z FC Żyrardów przerabiali, bądź niszczyli (graf „Cichociemni”) patriotyczne prace na terenie Żyrardowa.

Jeden z kibiców Legii napisał nam, że kibice Widzewa z Żyrardowa nie są widzialni na polu patriotycznym w tym mieście, a wszystkie patriotyczne prace wykonali kibice Legii…

Oświadczenie kibiców Widzewa z FC Żyrardów:
Odpowiadając na niesłuszne oskarżenia, jakoby kibice Widzewa z FC Żyrardów zniszczyli patriotyczne graffiti oznajmiamy, że żadna z prac wykonanych przez de facto miejscowych kibiców Legii Warszawa nie została zniszczona tak, jak to miało miejsce w ostatnich dniach w Krakowie lub w ostatnim czasie w innych miastach przez lewaków. W czterech patriotycznych grafach, znajdujących się w naszym mieście, pojawiły się jedynie akcenty naszego klubu. Zadajemy więc pytanie czy któraś z tychże prac po przerobieniu jest teraz anty Polska i anty patriotyczna? Nie od dziś wiadomo, że miejscowi kibice stołecznego klubu, nie mogą pozwolić sobie na swobodne malowanie miasta upiększając go w swoich barwach. Znając realia panujące w Żyrardowie znaleźli sposób na „pokazywanie” swojego istnienia w naszym mieście, tworząc prace patriotyczne. Stąd ich oburzenie i płacz – jak zwykle tylko w Internecie, że pod ich pracami podpisali się kibice Widzewa. Nikt nie zarzuci nam anty polskiego nastawienia lub zachowań. Pozdrawiamy tym samym wszystkich naszych wrogów, którzy myślą, że znaleźli kolejny powód do kręcenia afery, jakoby Widzew zniszczył patriotyczne prace. Każdy, kto ma oczy, widzi jak zmieniły swój wygląd i ile prawdy jest w niesłusznych oskarżeniach. Tak czy owak, życzymy odwagi kibicom warszawskiej drużyny z naszego miasta, aby lokalne problemy rozwiązywali bezpośrednio z nami, a nie poprzez Internet.

Mało tego kibice Widzewa chwalą się swoimi pracami na swoim Fan Page Widzew FC Żyrardów:

Do przerabiania klubowych grafów oczywiście nie można się przyczepiać, bo lepiej przerobić niż oblać farbą:

źródło: StadionowiOprawcy.net | Widzew FC Żyrardów

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments