Widzewiacy domagają się zmiany trenera i działaczy klubowych

Poniżej publikujemy oświadczenie wydane przez wszystkie grupy kibicowskie działające na Widzewie. Dotyczy ono bieżącej sytuacji klubu oraz polityki kadrowej, realizowanej przez właściciela.

Ostatnie tygodnie w życiu każdego kibica Widzewa są niezwykle frustrujące. Zatrudniony na stanowisku trenera Włodzimierz Tylak brakiem profesjonalnego podejścia do sportu, bezczelnością wobec ludzi przychylnych klubowi oraz fatalnymi wynikami osiąganymi przez drużynę nie pozostawił nam – kibicom – żadnych złudzeń, co do jego przydatności w naszym Klubie.
Nasze nawoływania, ażeby „trener” wrócił na należne mu miejsce, czyli na zajęcia wychowania fizycznego w szkole, pozostają nadal bez odpowiedzi. W związku z tym zmuszeni jesteśmy w jeszcze bardziej zdecydowany sposób pokazać włodarzom Klubu oraz ich „wąsatej marionetce”, iż nie godzimy się na traktowanie naszego Klubu jak objazdowego cyrku, który jeżdżąc na kolejne występy po mało znanych piłkarsko miasteczkach, ciągle wraca z nich ze smutkiem, wyrazem grymasu na twarzy i bagażem kilku bramek.

Mówimy również dość polityce działaczy, którzy ze swadą bawią się Klubem i z każdym kolejnym rokiem pogarszają jego sytuację. Po raz kolejny, ufając „wesołym małpkom” w osobach p. Bakalarczyka i „dyrektora pełną gębą” Wlaźlika pokazują wszystkim, iż meandry futbolu wciąż są im obce. Całe to towarzystwo wzajemnej adoracji winne jest tego, iż nasz Klub w bardzo szybkim tempie stacza się na dno. Zatrudnianie coraz to bardziej anonimowych piłkarzy bez wymaganych na tym szczeblu umiejętności, powierzenie nauczycielowi WF-u drużyny piłkarskiej oraz ciągłe obrażanie się na konstruktywną krytykę pozwala stwierdzić, iż Sylwester Cacek nadal nic nie robi sobie z niszczenia legendy polskiej piłki.

Wobec powyższego najbliższy mecz z Flotą Świnoujście będzie pokazem braku akceptacji dla obecnej sytuacji. Liczymy na to, że właściciel Klubu, zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, zatrudni trenera będącego autorytetem dla zawodników, a miernych działaczy zastąpi takimi, którzy nie będą hańbili naszego Klubu.

Grupy kibicowskie na Widzewie

źródło: WidzewToMy.net

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments