Cios za cios na Dzielnicy Górnej

Jak informują Władcy Górnej (kibice Widzewa Łódź), dzisiejszej nocy dostali informacje, że ich lokalni rywale odnawiają swoje grafy. Po szybkiej rundce po okolicach w końcu zlokalizowali nocnych malarzy, więcej w krótkiej relacji samych zainteresowanych.

 

Władcy Górnej (Widzew Łódź):

Dzisiejszej nocy dostajemy info że ku*wy z Piastowa poprawiają swoje zamalowane prace. Po szybkiej rundce trafiamy w końcu nocnych malarzy, którzy KOlejny raz na długo zapamietają naszą niezapowiedzianą wizytę. Dziewczyny odpuśćcie może już te malowania, bo coś nie macie do nich szczęścia. CIĄGLE TRWA TA MIEJSKA GRA


Nie musieliśmy długo czekać odpowiedź kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego, jak poinformowali sympatycy ŁKS-u z Dzielnicy Górnej, wczorajszego wieczoru pojawili się na zbiórce swojego lokalnego rywala, więcej w relacji samych zainteresowanych.

 

Dzielnica Górna:

Wczorajszego wieczoru wjeżdżamy na zbiórkę czerwonych koleżanek. Ich czujka daje znać że idziemy do nich w grupie i uciekają w las zostawiając auta. W jednym z nich czekała na nas niespodzianka w postaci banera widoczna na zdjęciu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Artykuł dotyczy ekip
ŁKS Łódź 9 fanatyków Oflaguj
Widzew Łódź 15 fanatyków Oflaguj