Widzew o konflikcie w Partizanie

Wiara Spod Zegara:

W związku z dochodzącymi informacjami oraz zapytaniami odnośnie uczestnictwa fanów Widzewa w meczu Ligi Europy VIKTORIA PILZNO – PARTIZAN BELGRAD, chcemy Was poinformować, że grupa decyzyjna na Widzewie podjęła decyzję, że NIE BĘDZIEMY wspierać Partizana w tym meczu. Decyzja jest nieodwołalna i musicie ją zaakceptować.

Chodzi o to, że my jako WIDZEW nie popieramy żadnej grupy wchodzącej w skład GROBARI i uczestniczącej w konflikcie. Jest to ich wewnętrzna sprawa i muszą sami ją rozwiązać. Do tego osoby zainteresowane (te z kontaktami w Belgradzie) mają ziomków bo obu stronach konfliktu, dlatego też wielce niestosowne byłoby pokazywanie się z jakąkolwiek grupą jako Widzew.

Zagłębie Lubin – Partizan Belgrad 21.07.2016 | Fot. Mateusz Hajduś

 

Jako, że z Partizanem nic oficjalnego nas nie łączy, a macie ciśnienie na europejskie wojaże, zapraszamy do wspierania naszych układowiczów z CSKA Moskwa. Póki nie ma oficjalnego układu czy zgody z Serbami nie może być samowoli kibicowskiej z Waszej strony i podróżowania do Belgradu w barwach Widzewa. Do oficjalnych kontaktów między Widzewem a Partizanem są wyznaczone osoby i wszelkie chęci „odwiedzin” Partizanowców macie konsultować z nimi.

W razie nie zastosowania się do w/w decyzji w stosunku do „opornych” będą wyciągane konsekwencje.

GRUPA DECYZYJNA.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments