Widzew Łódź – Stal Stalowa Wola 01.12.2018

Ostatni mecz rundy zgromadził w „Sercu Łodzi” 15 tysięcy 726 kibiców. Podczas spotkania Pod Zegarem pojawiła się dwuczęściowa oprawa, która przygotowana została przez nową grupę młodych ultrasów. Sektor dla przyjezdnych był dobrze wypełniony i oflagowany. Stalówka tego dnia mogła liczyć na solidne wsparcie Stali Rzeszów, Karpat Krosna, Polonii Przemyśl, GKS-u Jastrzębie oraz Łady Biłgoraj.

 

Wiara spod Zegara:
W ostatnim meczu rundy jesiennej przyszło nam gościć ekipę Stalówki, która wbrew nałożonego zakazu pojawiła się w Sercu Łodzi. Mogliśmy tym samym odwdzięczyć się, za wpuszczenie nas na trybuny podczas wcześniejszego spotkania naszych drużyn w Boguchwale, z sierpnia tego roku. W sektorze gości oprócz fanów ze Stalowej Woli pojawiły się w dobrych liczbach ekipy Stali Rzeszów, Karpat Krosna, Polonii Przemyśl, GKSu Jastrzębie oraz Łady Biłgoraj. Mimo mrozu, który miał wpływ podczas tego weekendu na mizerną frekwencje na większości polskich stadionów, u nas publika na poziomie 15 tysięcy 726 widzów ( najmniejsza ze wszystkich domowych spotkań jesieni ).

Pod Zegarem zaprezentowana została dwuczęściowa oprawa, na którą składała się sektorówka wzorowana robotniczą panoramą naszego miasta sprzed ponad stu lat oraz transparent o treści ’ Łódź Fabryczna ’. Po kilkunastu minutach, po opuszczeniu sektorówki, na płocie pojawił się drugi transparent ’ Łódź Fanatyczna ’, a Zegar wypełnił się flagami na kijach oraz solidną dawką pirotechniki. Oprawa ta została przygotowana przez nową grupę młodych ultrasów, którzy mogli liczyć na pomoc starszych kolegów z grupy Ultra Registi. Całość powinna się podobać i przypaść do gustu wszystkim kibicom.

Nasz doping oceniamy tylko na 3 z plusem, choć nowa pieśń ‘ Tu się wychowałem ‘ wprowadzana do naszego repertuaru wychodziła bardzo dobrze i mamy nadzieje, że będzie hitem. Na boisku nie działo się nic ciekawego, a spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Na koniec podziękowania za wsparcie dla kiboli Elany Toruń, Ruchu Chorzów, KKSu Kalisz, a także Chrobrego Głogów, rzeszowskiej Stali i Karpaciarzy, którzy obecni byli również pod Zegarem. Po meczu kibicom Stali Rzeszów i Karpat Krosno zostaje podrzucony prowiant w postaci czegoś do jedzenia i zapasu piwa „Robotniczego”. Pozdrowienia ! 

 

Relacja Stalówki:

Za nami ostatni mecz ligowy w tym roku. Do miasta Łodzi jedziemy na zakazie. Na stadion wchodzimy dzięki uprzejmości Klubu Widzew i pomocy Kibiców Widzewa za co serdecznie dziękujemy. Nas ok 220 plus konkretne wsparcie układowiczów: Stal Rzeszów-148, Polonia Przemyśl-90, Łada Biłgoraj-84, GKS 1962 Jastrzębie -70, Karpaty Krosno-61, Dynamo Brześć-2 oraz gościnnie 3 osoby z Sigmy Ołomuniec. Łącznie ponad 670 Kibiców zwiedza Łódź. Nie wszyscy wchodzą na stadion.


Zajmujemy miejsca w sektorze gości, wieszamy kilka naszych flag plus płótna układowiczów. Przez cały mecz powadzimy głośny doping w asyście dwóch bębnów. Mimo mrozu dla kilkudziesięcu osób atmosfera była na tyle gorąca, że przez jakiś czas dopingowali bez koszulek. Mecz został dwa razy przerwany podczas oprawy prezentowanej przez Kibiców gospodarzy.


Po ostatnim gwizdku dziękujemy drużynie za walkę w miare szybko opuszczamy sektor i ruszamy w drogę powrotną. Zakończenie jesiennych rozgrywek można uznać za udane zarówno pod względem sportowym jak i kibicowskim. 

 

Hetmanska69.pl – Stal Rzeszów:

W dniu wczorajszym w Łodzi wspieramy Stalówkę w 148 osób. Na meczu swój debiut zalicza nowa flaga „Zakładowy Klub Sportowy”, która nawiązuje do ostatnich wydarzeń na podkarpackiej scenie kibicowskiej.

Po spotkaniu dostajemy prowiant na drogę powrotną od kibiców Łódzkiego Widzewa FC Tomaszów Mazowiecki – DZIĘKI !! W ten sposób kończymy zmagania piłkarskie rundy jesiennej sezonu 2018/2019, który był dla Nas jak i całej naszej Rodziny bardzo udany i pokazuje kto wiedzie prym na Podkarpaciu ! 

 

Łada 1945 Biłgoraj:
Na mecz naszych zielono-czarnych przyjaciół z łódzkim Widzewem wybieramy się autokarem i ośmioma furkami. Łącznie na Alei Piłsudskiego zameldowało się 84 fanatyków Łady z flagą ŁBH. Podziękowania dla Stalówki za wszystko! 

 

Karpaty Krosno:
Wspieramy Stalówkę w 61 osób do tego ok 30 na sektorach Widzewa. Na tym meczu debiut zalicza nowa flaga. Dziękujemy Widzewiaka za gościnę.

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments