Widzew Łódź – GKS Katowice 10.09.2021

17 091 widzów zdecydowało się zameldować w piątkowy wieczór na stadion przy al. Piłsudskiego. Podczas spotkania grupa Ultras Widzew zaprezentowała kartoniadę, która w estetyczny sposób utworzyła „RTS”, całość prezentacji uzupełnił transparent „W IMIĘ TRZECH LITER”.

Biorąc pod uwagę ilość obecnych ekip tego dnia w „Sercu Łodzi”, nie mogło się obyć bez sporej ilości wyzwisk.

 

858 kibiców GieKSy i zgód zjawiło się w piątkowy wieczór w Łodzi, by wspierać trójkolorowych w meczu z czołową drużyną pierwszej ligi. Mimo przybycia pod stadion na godzinę przed meczem ostatni kibice z Katowic na sektor weszli pod koniec przerwy. Sektor gości głośnym dopingiem wspierał piłkarzy przez całe spotkanie mimo niekorzystnego wyniku na boisku.

 

Ultras GieKSa’03:
Wczoraj jesteśmy obecni na Widzewie w 858 osób, w tej liczbie liczne delegacje naszych zgód oraz układów, którym dziękujemy za wsparcie! Tym razem bez oprawy, jednak jak na gentlemanów przystało przywitaliśmy się z gospodarzami transparentem w ich ojczystym języku. Na uwagę zasługują bardzo dobre liczby Witosa „Charakter Blokowiska” oraz Trójkolorowe Piotrowice , które na wyjeździe pojawiły się najliczniejszymi brygadami. Dziękujemy wszystkim obecnym i przypominamy, że wyjazdowy wrzesień dopiero się dla nas zaczął. Do zobaczenia na kolejnych wojażach za naszą kochaną GieKSą!

 

Na tym meczu Torcida wspiera GieKSę w 40 osób:

 

GieKSa z Gisza:
Do synagogi zwanej sercem Łodzi podróżujemy razem z Murckami. Giszowiec obecny w 45 głów z dwoma flagami.
Jr jżk

 

Gieksa z Wełnowca:
Osiemnastu fanatyków z Wełnowca zawitało wczoraj do Izraela, gdzie niestety było nam dane oglądać porażkę naszych piłkarzy. Na trybunach zarówno gospodarze, jak i my głośno dopingujemy i tworzymy ekstraklasowe widowisko sama podróż w obie strony spokojna z racji na spore zaprzęgi psów. CHUJ Z WYNIKAMI GKS JESTEŚMY Z WAMI !

 

zobacz również zdjęcia:

guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments