Widzew Łódź – Chrobry Głogów 15.08.2021

Drugi domowy mecz piłkarzy Widzewa Łódź w tym sezonie przyciągnął jeszcze większą widownię niż pierwszy. W niedzielę na trybunach stadionu przy al. Piłsudskiego stawiło się 13 921 fanów, co okazało się najlepszym wynikiem minionej kolejki w całym kraju.

Podobnie jak dwa tygodnie wcześniej, „Serce Łodzi” wypełniło się w dużym stopniu, w dodatku pomimo wciąż obowiązujących w Polsce koronawirusowych restrykcji. Oprócz kibiców gospodarzy, na meczu nie zabrakło przedstawicieli Chrobrego Głogów, którzy wspierani byli przez 31-osobową grupę Stilonu. Tego dnia łącznie na sektorze gości pojawiło się 132 wyjazdowiczów.

 

Widzew Łódź:

 

Relacja Chrobrego Głogów:

Na wyjeździe w Łodzi zameldowaliśmy się w sile 132 kiboli. Z nami tego dnia 31 osobowa załoga gorzowskiego Stilonu. Dzięki za wsparcie. CHROBRY&STILON!

Wracając do wyjazdowego meczu z Widzewem Łódź i pojawiających się różnych komentarzy na temat obustronnych wyzwisk. Sądzimy, że jednoznacznie zaznaczyliśmy odcięcie się od utożsamiania nas z Widzewem Łódź. Jesteśmy Chrobry Głogów, a Naszą jedyną zgodą jest Stilon Gorzów. AMEN. 

 

Relacja Stilonu Gorzów:

W niedzielne popołudnie wspieramy naszych Głogowskich braci na ich wyjeździe do Łodzi w 31 osób z 1 flagą. Wielkie dzięki dla Chrobrego za gościnę, dobry wyjazd oraz dla wszystkich obecnych. STILON GORZÓW & CHROBRY GŁOGÓW! 

guest

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments