Widzew Łódź – Arka Gdynia 25.02.2022

Bez wątpienia był to jeden z najciekawszych meczów inauguracji rundy wiosennej na zapleczu ekstraklasy. Kilka dni przed meczem Widzewiacy wybrali się na „wycieczkę krajoznawczą po Gdyni i okolicy”, o której informowaliśmy TUTAJ.

W szeregach Arkowców panowała olbrzymia mobilizacja na tę eskapadę, na którą wybrali się pociągiem specjalnym. Tego dnia w sektorze gości zasiadło 800 osób. Jak relacjonują Arkowcy, na wejściu ochrona robiła ogromne problemy, przez co nie została wpuszczona i zaprezentowana sektorówka oraz transparent „Stop segregacji sanitarnej”.

Podczas meczu goście zaprezentowali oprawę, na którą składała się pirofolia „Arka to jest potęga”, którą podświetliły stroboskopy i ognie wrocławskie.

Tego dnia również Widzewiacy ultrasowali. W pierwszej połowie zaprezentowali sektrówkę z postacią Rocky’ego Balboga w klubowych ciuchach, wyprowadzającego ciosy na świni wraz z transem „Piątek? Nic nie szkodzi – Świniobicie w Łodzi. Następnie świniobicie zmieniło się w racowisko.

 

Relacja Widzewa Łódź:

Miało być świniobicie na 100%, wyszło na 50. Racowisko za to wyszło na stówkę. Grajki się nie spisały, ale chociaż my ubiliśmy lochy na trybunach. Wczoraj pod Zegarem gościliśmy Rockyego, był pod wrażeniem atmosfery.


A tak zupełnie na poważnie to wczorajszy mecz traktujemy jako wypadek przy pracy. Wciąż jesteśmy kibolami Widzewa i choćby było 0:5 to na trybunach będziemy do 90 minuty. Będziemy dopingować RTS do końca, zawsze (patrz Poznań 6:1).

Do zobaczenia w Olsztynie.

 

Relacja Arki Gdynia:

800 Arkowców pojawiło się w chłodny, piątkowy wieczór w Łodzi, aby wesprzeć swoją drużynę. Z nami przedstawiciele wszystkich zgód.

Trasa w obie strony pociągiem specjalnym przebiegła bardzo sprawnie i powiedzmy że „szybko”. Cały wyjazd trwał zaledwie 19 godzin.

Oprócz flag Arki tego dnia na płocie zawisły fany: Cracovii, Gwardii, Polonii Bytom, Zagłębia Lubin oraz transparent LPH PDW.

Na początku meczu prezentujemy oprawę w postaci pirofolii ARKA TO JEST POTĘGA, która zostaje podświetlona stroboskopami oraz ogniami wrocławskimi. Warto również dodać, że specjalnie na ten mecz zostały namalowane machajki 2.5 x 2.5m, które dały dobry efekt w połączeniu z odpaloną tego wieczoru pirotechniką.

Niestety ochrona zrobiła ogromne problemy na wejściu przez co nie została wpuszczona i zaprezentowana sektorówka oraz transparent „Stop segregacji sanitarnej”. Doping z naszej strony stał na przyzwoitym poziomie.

Chcielibyśmy podziękować osobom, które wsparły nas na tym wyjeździe finansowo kupując w specjalu piwo. Obiecujemy, że na pewno się nie zawiedziecie! Widzimy się na kolejnych meczach.

Spotkanie kończy się wynikiem 2:5, co wprawia w osłupienie miejscowych „niezniszczalnych”. Piątek? Nie szkodzi! Gang bank w „Sercu Łodzi”. 🙂

Arka Gdynia!

[art5]

 

Relacja Zagłębia Lubin:

34 kiboli Zagłębia z flagą PDW było obecnych w Łodzi na wczorajszym meczu Widzew – Arka. Arka&Zagłębie!

 

Relacja Gwardii Koszalin:

W 35 osób z flagą koszalińska hołota wspieramy Arkowców na ważnym wyjeździe w Łodzi.

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments