Weekendowe przeciąganie liny

Przedstawiamy Wam informacje na temat zawodów, które odbyły się lub miały się odbyć podczas ostatniego weekendu. Postaramy się podawać Wam takie informacje w każdy poniedziałek bądź wtorek, oczywiście jeśli weekend będzie „owocny”.

 

Olimpia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg

Podczas powrotu koalicji (Siarka 83 + Wisłoka 26) pod Tarnobrzegiem czeka na nich Stalówka. Zatrzymują się i wychodzą, dochodzi do szybkich zawodów. Całe starcie przy niechcianych obserwatorach. Wygrała Stalówka.

 

Arka Gdynia – GKS Tychy

Koalicja ŁKS Łódź & Zawisza Bydgoszcz, która wjeżdża pod bramy Arki. Wszystko po tym jak koalicja zaciągnęła hamulec w pociągu niedaleko stadionu. Arka wychodzi na przeciw, po chwili wpadają psy i psują zabawę. Koalicja ucieka do pobliskiego lasu. Tam zostają otoczeni i eskortowani na dworzec gdzie czekają na swoich kumpli z GKS-u Tychy. Kilkanaście osób z Arki zostało postrzelonych.

 

ROW Rybnik – Zagłębie Sosnowiec

Góral Żywiec razem z Polonią Bytom ustawił się na BKS Bielsko Biała, który wspierał Zagłębie. Silniejsza była koalicja.

 

Stal Sanok – Avia Świdnik

Po meczu małe zawody 8×8, które wygrała Stal.

 

INNE:
Arka atakuje autokar Bałtyku Gdynia udający się na mecz z Gwardią do Koszalina. Ci pierwsi wysypują się w 30 osób na ulicę, ale Bałtyk nie ma ochoty na zawody.

Mało co nie doszło do dużych zawodów w przeciąganiu liny, na przeciw sobie miały stanąć dwie mocne koalicje. Zabawę psują ci co zawsze i do niczego nie dochodzi.

Gdy Miedzianka wraca przez Lubin dwie fury zatrzymują się na przejeździe kolejowym. Widząc nadchodzącą zamaskowaną ekipę Zagłębia. Wychodzą z aut i dochodzi do szybkiego starcia po którym atakujący uciekają do fur.

Żeby uciąć wszelkie farmazony: z Miedzi jak i Zagłębia mieszana ekipa (młodzi i starzy), proporcje to 8 osób Miedź i 8-10 Zagłębie.

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments