Warta Poznań – Radomiak Radom 31.07.2020

Decydujące spotkanie barażowe o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Grodzisku Wielkopolskim rozegrano z udziałem 912 widzów. Kibice poznańskiej Warty ze skromnym oflagowaniem oraz pokazem pirotechnicznym. Po meczu Warciarze świętowali awans do Ekstraklasy.

 

Relacja Warty Poznań:
Kończymy ten sezon finałowym meczem z Radomiakiem!
W obu meczach barażowych chcieliśmy wesprzeć zawodników w drodze do celu, jakim by awans do ekstraklasy! Od początku głośny śpiew niósł się w młynie i kilkukrotnie poniósł resztę stadionu. Momentami sektor eksplodował z radości, śpiewu oraz dumy, jaka nas rozpierała przy dopingu. Można było chwilami odczuć bałkański styl na sektorze i zapach płonących rac. Po ostatnim gwizdku sędziego radość i niedowierzanie było widać u każdego! Adrian Laskowski z pucharem w rękach z całą drużyną podbiegają w euforii pod młyn, ciesząc się i śpiewając! Wieczorem czekamy na wracających autokarem zawodników, gdzie w blasku rac witamy ich pod klubem. Wspólnie świętujemy przy głośnym dopingu. Była chwila na wielkie podziękowania za cały rok. Rok, w którym bardzo wiele się wydarzyło, ale zawsze byliśmy z drużyną!
Dziękujemy zawodnikom za ich zaangażowanie i emocje, które towarzyszyły nam przez ten cały wspaniały sezon gry w naszym klubie!
Oddani ludzie siłą tego klubu!

[art5]

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments