Warta Poznań – Chrobry Głogów 21.10.2018

Nieco ponad 1000 osób spędziło niedzielne popołudnie na stadionie Warty, gdzie poznańska drużyna rozgrywała mecz z Chrobrym Głogów. Gospodarze wystawili młyn, który liczył kilkadziesiąt osób. Na sektorze gości pojawiło się 161 głów, w tym 30 kibiców Stilonu Gorzów i 14 Unii Leszno. Podczas spotkania przyjezdni zaprezentowali oprawę, na którą składał się transparent i spora ilość machajek w barwach klubowych. Całość upiększyła odpalona pirotechnika, przez którą dodatkowo sędzia był zmuszony przerwać spotkanie na kilka minut.

 

Zielona Strefa:
W niedzielę 21 października przyszło nam zagrać w ogródku z Chrobrym Głogów. Ludzi na trybunach zasiadło ponad tysiąc osób w tym kibice gości w 160 wraz ze Stilonem Gorzów oraz Unią Leszno. W pierwszej połowie robimy flagowisko i przez cały mecz prowadziły głośny doping! Kibice chrobrego oflagowali sektor i w 2 połowie prezentują flagi na kijach i odpadają czarne świece. Mecz kończy się zwycięstwem zielonych. Po meczu dziękujemy im za walkę i wiarę w siebie! JEDNA MIŁOŚĆ – JEDEN KLUB! 

 

Relacja kibiców Chrobrego:
W niedzielę odwiedzamy Poznań w 161 osób, w tym 30 Stilon Gorzów oraz 14 Unia Leszno. Dzięki za wsparcie!

W drugiej połowie ultrasi prezentują oprawę, której hasło „FANATYCY Z ARSENU STOLICY” nawiązało do tego, co niestety rozsławiło nasze miasto w całej Polsce. Nie zabrakło oczywiście sporej porcji czarnego dymu, przez co piłkarze dostali trochę czasu na odpoczynek i uzupełnienie płynów. Obecni w Poznaniu nie mieli prawa do narzekania!

 

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments