W środowisku kibicowskim powstaje nowa publikacja – Polska Kibolska 2013/2014

W środowisku kibicowskim powstaje pewna interesująca publikacja, wiadomo już, że ukaże się pod tytułem „Polska Kibolska 2013/2014”.

W pewnym sensie jest to publikacja pionierska, gromadząca w jednym miejscu relacje ze wszystkich spotkań ligowych (na poziomie ekstraklapy), europejskich pucharów w wykonaniu polskich ekip oraz reprezentacji Polski.

W sumie prawie 300 spotkań ligowych, ponad 20 europejskich pucharów i 11 spotkań kadry. Liga opisana jest kolejka po kolejce i mecz po meczu. Oczywiście nie wszystkie mecze warte są więcej niż kilka słów relacji, ale będzie co czytać.

Pierwotnie temat pojawił się tylko na forum kibiców Kolejorza, po czym miała ruszyć jego promocja na całą Polskę, ale z powodu problemów technicznych i utraty większości materiałów trzeba przesunąć planowane wydanie.

Dziś możemy powiedzieć, że książka ukaże się w połowie stycznia a preorder rozpocznie się 2 stycznia. Książka nie trafi do księgarni, dostępna będzie jedynie u wydawcy i w sklepach kibicowskich, które oczywiście zapraszamy do współpracy!

Zachęcamy do śledzenia informacji na bieżąco na facebookowej stronie publikacji: Polska Kibolska.

Serwis StadionowiOprawcy.net jest głównym patronem medialnym tej książki.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments