W Opocznie powstanie rondo Widzewa Łódź?

Od czwartku kierowcy mogą już korzystać z nowego ronda w ciągu drogi wojewódzkiej nr 726 w Opocznie. Teraz Włodarze tego miasta za pośrednictwem internetu zorganizowali konkurs na najwłaściwszą nazwę dla niego.
W propozycjach pojawiła się między innymi opcja nazwania ronda imieniem Widzewa Łódź.

Co pewien czas apelujemy na łamach WTM do wzięcia udziału w przeróżnych głosowaniach. Czasami są to drobne sprawy, czasem bardzo poważne, jak chociażby walka o powstanie pomnika ŚP. Ludwika Sobolewskiego.

Tym razem mamy przykład kolejnej, arcy ciekawej inicjatywy. Za pośrednictwem Internetu można oddać swój głos w ankiecie, w której włodarze Opoczna pytają o najwłaściwszą nazwę dla nowo powstałego ronda w tym mieście. Co istotne, na liście z propozycjami znalazła się również opcja nazwania ronda imieniem…Widzewa Łódź!

Sprawa jest więc niezwykle interesująca i warto o nią powalczyć. Co trzeba zrobić? Wystarczy kliknąć TEN link i po podaniu poprawnego adresu e-mail, wskazać właściwą odpowiedź. Niżej można też zagłosować na nazwę ulicy, ale to jest rzeczą nieistotną dla kibiców RTS. Głos można oddać w dniach 15-30 listopada 2016 roku. – czytamy na WidzewToMy.net

Głosowanie odbywa się TUTAJ.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments