W Lublinie z dopingiem na Euro U21

Jak informują lubelskie media wejściówki na spotkania piłkarskich mistrzostw Europy U21 z udziałem reprezentacji Polski na Arenie Lublin rozeszły się w kilkadziesiąt minut. W sprzedaży pozostały jedynie karty wstępu na trzecią z turniejowych konfrontacji, która odbędzie się w Kozim Grodzie. Chodzi o rywalizację Słowacji ze Szwecją.

Na Arenie Lublin zaplanowano w sumie trzy spotkania grupowe, w tym dwa z udziałem reprezentacji Polski. W stolicy Lubelszczyzny biało-czerwoni zmierzą się w meczu otwarcia ze Słowacją (16 czerwca), a także trzy dni później ze Szwecją. Natomiast 22 czerwca Szwedzi zagrają na lubelskim stadionie ze Słowakami.

Dopingiem podczas grupowych spotkań naszej Reprezentacji na Arenie Lublin mają zająć się kibice Motoru Lublin. Ratusz wystosował oficjalnie pismo do polskiego związku piłki nożnej, by zarezerwować dla nich sektor H1 za bramką. Ostatecznie fani Motoru otrzymali 800 wejściówek na oba mecze.

 

Motorowcy już na jednym z towarzyskich meczy młodzieżowych reprezentacji U-21 Polska -Węgry pojawili się w ok. 500 osób formując młyn i przez całe 90 minut wspierając naszych młodych reprezentantów dopingiem. Relacja Motorowców z tego meczu dostępna jest TUTAJ.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments