VII Zimowy Turniej Kibiców GKS Bełchatów 19.02.2017

Relacja:
Za nami VII Zimowy Turniej Kibiców GKS Bełchatów, które organizatorem w tym roku było Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” i Kibice Razem GKS Bełchatów. Impreza cieszy się rosnącą popularnością – w tym roku przewinęła się przez nią rekordowa łączna liczba ponad 700 osób! Wydaje się wręcz, że jest to jedno z najważniejszych dorocznych wydarzeń dla fanów GKS-u – poszczególne osiedla i grupy mobilizują się, produkują okazjonalne koszulki, a także bardzo przeżywają zmagania na parkiecie. Wypada życzyć sobie, abyśmy z takim samym zaangażowaniem uczestniczyli w meczach ligowych u siebie i na wyjazdach!

W turnieju wzięły udział 22 drużyny (niestety dwie z grona 24 drużyn wycofały się w ostatniej chwili z powodu problemów kadrowych). Swoje reprezentacje miały wszystkie grupy kibicowskie i większość osiedli, a także fani GieKSy z Ochocic, Kluk, Krzywanic, Łękawy i Lubca. Turniej wygrała drużyna MT`91 (to już ich drugie zwycięstwo w turniejach kibiców GKS-u), która w finale pokonała jedną z drużyn Bińkowa. Trzecie miejsce przypadło dla Przytorza, które w meczu o trzecie miejsce okazało się lepsze od 333. Oprócz meczów piłkarskich rozegrana została też popularna konkurencja – przeciąganie liny, w której najlepsza okazała się ekipa z Bińkowa. Nagrody i puchary dla zwycięskich drużyn wręczyli prezes GKS-u Wiktor Rydz i sekretarz Starostwa Bełchatowskiego Elżbieta Naturalna. Na turnieju, jak zwykle nie zabrakło pamiątkowych fotek z flagami, stoiska z pamiątkami klubowymi wydawanymi przez kibiców oraz napojów chłodzących i bogatego cateringu. Po raz pierwszy na turniejach kibiców GKS-u, swój kącik zabaw mieli najmłodsi kibice GKS-u.

Dziękujemy wszystkim drużynom i kibicom, niezależnie od płci i wieku, za przybycie, a patronom imprezy i naszego Stowarzyszenia za wszelką pomoc w organizacji turnieju! Pozdrowienia i podziękowania za wizytę dla pięciu Braci z Wisły Sandomierz, którzy byli obecni na naszym dzisiejszym turnieju!

Szczególne podziękowania dla Starosty Bełchatowskiego Waldemara Wyczachowskiego, który po raz kolejny objął nasz turniej swoim Honorowym Patronatem i zasponsorował nagrody i puchary dla najlepszych drużyn, a także dla prezesa GKS-u Wiktora Rydza, który ufundował jeden z pucharów dla zwycięskiej drużyny.

Nasz turniej nie byłby aż tak udany, gdyby nie wsparcie naszych partnerów, czyli firm takich,
jak:
-Sklep TMK,
-Gladiators,
-Pub Gambrinus,
-Dragon Rusztowania,
-Ciacho Bar,
-TECH-BUD Adam Sosnowski,
-PPHU Antamex,
-Firma Transportowa Kapica & Szczepański,
-PGM Sp z o.o. w Bełchatowie.
Partnerem medialnym imprezy była Telewizja Internetowa B24.

Najbliższy turniej kibiców GKS-u odbędzie się w czerwcu i będzie on miał zupełnie inną formułę niż co roku, a wystartują w nim ekipy kibicowskie z Polski i zagranicy!

Więcej zdjęć TUTAJ.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments