VII spotkanie z piłkarzami Ruchu w Mikołowie

Niebieski Mikołów gościł w środę piłkarzy chorzowskiego Ruchu.
Z kibicami spotkała się śląska delegacja drużyny, w składzie której znaleźli się Piotr Ćwielong, Michał Helik, Martin Konczkowski i Maciej Urbańczyk, zaś gościem specjalnym był Marcin Malinowski.

Fani Ruchu z Mikołowa, Łazisk, Orzesza oraz okolicznych miejscowości tradycyjnie stanęli na wysokości zadania i wypełnili salę Miejskiego Domu Kultury. Wśród widzów większość stanowiły dzieci, które z pewnością nie mogły się nudzić. Dla Niebieskich Bajtli przygotowano mnóstwo gier i zabaw z nagrodami, jednak najważniejszą atrakcją była wizyta zawodników Ruchu.

Siódme mikołowskie spotkanie z piłkarzami rozpoczęło się od prezentacji filmu o miejscowym Fan Clubie oraz quizu, w którym do wygrania były między innymi zaproszenia na domowe mecze Niebieskich.

Na zakończenie spotkania przeprowadzone zostały licytacje, z których zysk zostanie przeznaczony na leczenie Agatki Szczypior, córki byłego zawodnika Ruchu. Wśród fanów sporą popularnością cieszyły się m.in.: piłki z autografami, obecność w kabinie spikerskiej podczas meczu przy Cichej czy koszulki Piotra Ćwielonga, Macieja Sadloka i Widzewa Łódź.

Miejscowy Fan Club na pożegnanie piłkarzy zaprezentował pokaz pirotechniczny, któremu towarzyszyły dwa transparenty.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments