1 kwietnia wypadło kibicom Ostrovii wyjazdowe spotkanie z Victorią Września. Tego dnia na sektorze gości pojawiło się 45 fanatyków z Ostrowa, w tym 3 osoby z Górnika Konin. Podczas spotkania goście prezentują oprawę składająca się z transparentu o treści: „TO NIE SĄ ŻARTY TO PIROPARTY”, do którego odpalono spore ilości różnej pirotechniki.
Relacja kibiców Ostrovii:
Nas we Wrześni 45 osób, z nami 3 ziomków z konińskiego Górnika. Mamy ze sobą flagę 1909, która tego dnia zalicza swój debiut. W drugiej połowie ultrasi prezentują oprawę nawiązującą do prima aprilis, składa się na nią transparent TO NIE SĄ ŻARTY TO PIROPARTY! oraz 40 stroboskopów, 10 ogni wrocławskich i 6 rac. Całość choreografii ze względu na mocne słońce wyszła trochę poniżej oczekiwań. Piłkarze po całkiem dobrym meczu remisują 1:1. W sobotę widzimy się o 15 na miejskim!
Ostrovia Ostrów:







