Victoria Sulejówek – Płomień Dębe Wielkie 15.06.2022

15 czerwca w ramach ostatniej, 34. kolejki czwartej ligi (grupa: mazowiecka II) odbył się mecz zgodowy, w którym Victoria Sulejówek podejmowała Płomień Dębe Wielkie. Tego dnia obie ekipy uformowały wspólny, 120-osobowy młyn. W Sulejówku zameldowało się dwudziestu pięciu kibiców Płomienia.

Podczas drugiej połowy spotkania zaprezentowana została oprawa, na którą składała się sektorówka „VICTORIA PŁOMIEŃ PRZYJAŹŃ TRWA” oraz pirotechnika w postaci świec dymnych, rac i stroboskopów.

 

Relacja Victorii Sulejówek:

Ostatni mecz w tym sezonie, mecz przyjaźni, zapamiętamy na bardzo długo. Na naszej trybunie pojawiło się ok. 120 fanatyków, w tym 25 braci z Dębego. Obecne również delegacje z Józefowa, Kałuszyna i Warki (dzięki za wsparcie).

Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć oprawy. W 70 minucie meczu rozwijamy sektorówkę w barwach Victorii i Płomienia z napisem „VICTORIA PŁOMIEŃ PRZYJAŹŃ TRWA”, aby po chwili odpalić świece dymne (również w barwach), race i stroboskopy.

Dopingujemy przez cały mecz przy asyście bębna. Na koniec dziękujemy piłkarzom za sezon i zbijamy piątki. Po meczu jeszcze do późnych godzin nocnych trwało umacnianie zgody. PŁOMIEŃ I VICTORIA, VICTORIA I PŁOMIEŃ.

 

Relacja Płomienia Dębe Wielkie:

Na meczu zgodowym w Sulejówku 25 płomiennych fanatyków. Fanatyczna zabawa podczas spotkania i długo po nim. Bracia dziękujemy z gościnę. Płomień i Victoria, Victoria i Płomień !!!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments