VI Zimowy Turniej Kibiców i Sympatyków Wisły Sandomierz 15.02.2015

Poniżej przedstawiamy Wam relację kibiców Wisły Sandomierz.

15 lutego 2015 roku, odbył się VI Zimowy Turniej Kibiców i Sympatyków WISŁY SANDOMIERZ. W turnieju udział wzięło 16 zespołów, złożonych z kibiców reprezentujących swoje osiedla, fan cluby i grupy kibicowskie udzielające się na Wiśle.

Impreza rozpoczęła się od przemowy honorowych gości – Burmistrza Miasta Marka Bronkowskiego oraz Prezesa Klubu Wisły, Anny Ziółek. Po wszystkim rozlosowano grupy i rozpoczęły się zmagania sportowe w 4 grupach. Z grupy wychodziły po 2 najlepsze zespoły które spotykały się ze sobą w ćwierćfinale, a ekipy które radziły sobie najlepiej zmierzyły się w finale. Ci którzy mieli mniej szczęścia w końcówce rozgrywek, walczyli o 3 miejsce.

W tym roku puchar za I miejsce, sensacyjnie wywalczyła drużyna z Dwikóz która w finale pokonała osiedle Tadeusza Króla. W meczu o najmniejszy puchar za 3 miejsce Koprzywnica pokonała ekipę z Łamańców. Na nagrody swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem zasłużyli sobie Najlepszy Bramkarz turnieju reprezentujący Króla, Najlepszy Piłkarz reprezentujący Koprzywnicę oraz król strzelców który dzięki swojej zabójczej skuteczności zapewnił Dwikozom zwycięstwo w Turnieju.

Na turnieju kibiców nie mogło oczywiście zabraknąć flag. Tego dnia halę ozdobiły fany OBROŃCY SIEDMIU WZGÓRZ,GALICJA oraz flagi obecnych na turniej Fan Clubowiczów – Trześń i Koprzywnica. Pojawił się również baner ŚP. Krakus i transparenty: CAŁA WISŁA ZAWSZE RAZEM oraz trans zaadresowany do braci z Miskolca.

Przez cały dzień na hali panował fajny i przyjemny klimat, który był idealną odskocznią od zimowej monotonii. Większość ekip występujących w turnieju mogło liczyć na głośny doping swoich kibiców. Najgłośniejsze były tradycyjnie już delegacje WZG i Króla.

Uczestnicy mogli skorzystać z cateringu przygotowanego przez kibiców a zysk sprzedaży zasilił budżet kibicowski. Przez cały turniej, prowadzona była zbiórka pieniężna organizowana przez ultrasów jak i zbiórka rzeczy przydatnych dla Przytuliska Psów w Sandomierzu która przyniosła nieoczekiwane efekty i zgromadzona ilość karmy, wszystkich uczestników jak i opiekunów przytuliska pozytywnie zaskoczyła. Udało nam się zatem połączyć przyjemne z pożytecznym i wspomóc przytulisko które funkcjonuje dzięki pomocy takim ludziom jak my.

Po rozgrywkach porozrzucani po sandomierskich lokalach wzmacniamy Wiślackom więź, oblewając udany turniej!

BONUS:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments