V Turniej Kibolski LONDYN 2017

Relacja z V turnieju Widzew& Ruch – Londyn 2017:

W sobotę 23 wrzesnia po raz piaty rozegralismy turniej kiboli Widzewa & Ruchu w Londynie. W tym roku w naszych zmaganiach wzięło udział 12 drużyn, w tym zaproszeni goście – kiboli Stali Rzeszów, Karpat Krosno i Chrobrego Głogów.

Na turnieju przez caly dzien przewineło sie ok 350 osob, sporo ludzi przyjechalo z Polski, Irlandii oraz wielu miast w Wielkiej Brytanii. Kazdy z uczestników zostal obdarowany okolicznosciowymi gadzetami, a najmłodsi paczkami  pełnymi słodkości.
Po rywalizacji w dwóch – 6 zespołowych grupach przeslismy na system pucharowy.
Od samego początku ton zmaganiom piłkarskim nadawały drużyny Bałut,  Końskie&Stryków oraz Zgierz&Kutno, Nie zawsze dobra postawa w grupach przełożyła się na wyniki w fazie pucharowej, zmęczenie po spożyciu procentów w kilku przypadkach dało znać o sobie.
I tak, niepokanani w grupowych rozgrywkach Bałuciarze (komplet 15 punktow) przegrali w 1/4 finalu ze zdziesiatkowanym 🙂  Starym Widzewem  1:0, a Widzew FC Londyn pokonal faworyzowany zespół WFCH 3:1.


 
Półfinały to bardzo zacięta walka z ktorej zwyciesko wyszły druzyny Zgierz&Kutno oraz Końskie&Stryków, a w bardzo emocjonującym finale (padlo az 5 goli) zwycięsko wyszła ekipa Końskie&Stryków wygrywając 3:2.
 
Grupa A:
1. Bałuty 15
2. Widzew FC Londyn 9
3. Niebieska Emigracja 7
4. Chrobry Głogów 7
5. Stal Rzeszów 5
6. Staromiejska Emigracja&Widzewska Emigracja 0
 
Grupa B:
1. Zgierz&Kutno 13
2. Końskie&Stryków 10
3. WFCH 8
4. Stary Widzew 7
5. FC Blue England 2
6. Karpaty Krosno 1
 
1/4 Finału
Widzew FC Londyn – WFCH 3:1
Bałuty – Stary Widzew 0:1
Niebieska Emigracja – Końskie&Stryków 0:4
Zgierz&Kutno – Chrobry 3:0

1/2 Finału
Stary Widzew – Końskie/Stryków 0:1
Zgierz&Kutno – Widzew FC Londyn 2:0
 
3 m-ce
Stary Widzew – Widzew FC Londyn 4:0
 
Finał
Zgierz&Kutno – Końsie&Stryków 2:3

Po zakończeniu turnieju wszyscy udali się do wynajętego lokalu gdzie integracja trwała do póżnych godzin nocnych. Dziekujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawe. Do nastepnego! Widzew&Ruch.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments