Uwaga! Policja będzie utrudniać dojazd na Marsz Niepodległości

Milicja otrzymała instrukcję o rozwalaniu zorganizowanych wyjazdów, poprzez szukanie usterek w autokarach itp.

Portal www.narodowcy.net dotarł do informacji, które wskazują, że służby państwowe zostały ponownie zmobilizowane przeciwko narodowej manifestacji 11 listopada.

Organizatorzy przewidzieli taką sytuację – w oświadczeniu wydanym ponad tydzień temu apelują: „Mając na uwadze zeszłoroczne, złe doświadczenia ze służbami państwowymi podczas Marszu Niepodległości, apelujemy o zachowanie zgodne z następującymi wskazówkami:

a) wszelkie grupy spoza Warszawy, organizujące przyjazdy do stolicy 11.11 prosimy o to, by wyjazd i trasę zaplanować z uwzględnieniem odpowiedniej rezerwy czasowej; należy spodziewać się zatrzymań autobusów przez policję pod byle pretekstem i w związku z tym mieć w zapasie nawet kilka godzin; planowanie przyjazdu do Warszawy na 14:45 nie jest dobrym pomysłem;[…]

Warto żeby wszyscy organizatorzy wyjazdów pomyśleli o tym i postarali się, by przybyć do Warszawy jak najwcześniej i mieć w zapasie kilka godzin. To już kolejna informacja o tym, że władze robią wszystko, by utrudnić Polakom przybycie na Marsz Niepodległości w Warszawie. Kilka dni temu PKP podniosła „Wierze Lecha” koszt za pociąg specjalny do Warszawy do nieopłacalnego pułapu. Zażądano ceny dwa razy wyższej niż podczas normalnych wyjazdów meczowych (!).

Pamiętajmy również, że policja nie ma prawa osób zatrzymywanych filmować i fotografować, zwłaszcza z widocznymi dowodami osobistymi. Nie pozwólmy się sterroryzować bandyckiej władzy. Wszyscy do Warszawy!

źródło: www.narodowcy.net

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments