Urodziny na stadionie Śląska? Czemu nie!

Klub z Wrocławia zamieścił na swojej oficjalnej stronie niecodzienne ogłoszenie. Ogłoszenie dotyczy możliwości organizacji przyjęć urodzinowych, ciekawe jaki jest koszt:

„Zastanawiasz się jak sprawić, by Twojego dziecka były jeszcze bardziej wyjątkowe? Zorganizuj je wspólnie ze Śląskiem Wrocław! Dla takich okazji udostępniamy pomieszczenia w klubowym budynku przy ul. Oporowskiej i zapewniamy wiele interesujących atrakcji.

Urodziny ze Śląskiem Wrocław to okazja do fantastycznej zabawy. W ramach przyjęcia organizowanego wspólnie z nami zapewniamy m.in. możliwość spotkania z piłkarzami zielono-biało-czerwonych, którzy pomogą w odśpiewaniu jubilatowi „sto lat”. Dodatkowo, wszyscy zaproszeni goście będą mogli dogłębnie zwiedzić klubowy budynek, w tym szatnię i siłownię, w których przebywają na co dzień zawodnicy WKS-u.

Ponadto, na jubilata i jego znajomych czekają również takie atrakcje jak: zwiedzanie murawy stadionu przy Oporowskiej, gry i zabawy z Orłem Ślązakiem, nauka zawodu spikera i konsole Xbox 360!”

źródło: SlaskWroclaw.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments