Unia Oświęcim – Zagórzanka Zagórze 28.05.2016

Relacja Kibiców Unii:
Po meczu w Wadowicach i zwycięstwie naszych piłkarzy, stanęliśmy przed szansą żeby już w sobotę świętować awans do IV ligi! Od razu ruszyliśmy z konkretną mobilizacją w swoich szeregach. Przed meczem młodzi robią sobie osobną zbiórkę, z której docierają na stadion. Przy samym boisku mobilizują paroma okrzykami piłkarzy do zwycięstwa.

Na krytej wystawiamy ponad 150-osobowy w młyn, który od początku meczu rusza z konkretnym dopingiem, który z minuty na minutę był coraz lepszy! Moment po zdobyciu bramki przez naszych piłkarzy, nie do opisania. Na płocie wieszamy 4 flagi, w tym jedną Hejnału.

W drugiej połowie odpalamy białe i niebieskie świece dymne, które dały dosyć fajny efekt. Nasz doping dalej stał na bardzo dobrym poziomie. Piłkarze do końca meczu utrzymali prowadzenie 1-0. Po ostatnim gwizdku na naszej trybunie zapłonęło kilkadziesiąt rac oraz ogni wrocławskich.

Po chwili część z nich poleciała na murawa, a za nimi wszyscy kibice z krytej! Po kilku okrzykach na murawie, wróciliśmy na trybunę już razem z piłkarzami, trenerem, prezesem. Przez kilkanaście minut razem cieszyliśmy się z awansu w strugach lejącego się szampana.

Na koniec przemówił jeszcze kapitan drużyny dziękując nam za doping przez cały ten czas, gdy rok po roku musieliśmy obchodzić się smakiem i ponownie jeździć po tych samych wioskach. Nareszcie mamy tą upragnioną IV ligę! Przed nami jeszcze dwa wyjazdy w okręgówce, którą po 15 latach trzeba godnie pożegnać!

Na meczu wspomaga Nas kilkunastu chłopaków z Kęt, którym dziękujemy za wsparcie! Warto również odnotować, że na meczu melduje się 2 naszych braci przebywających na emigracji, którzy o możliwości awansu dowiedzieli się w środę wieczór i autem przybyli na nasz mecz z Holandii. 3 osoba, która również nie mogła odpuścić sobie tego meczu, przebywa drogę z drugiego końca kraju tirem byle by tylko cieszyć się razem z nami na Legionów! Szacunek dla Was!

Unia Oświęcim:

video:
[posts]https://www.facebook.com/108994295866808/videos/777509009015330/[/posts]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments