Unia Oświęcim – Beskid Andrychów 09.11.2019

Informacja o braku kibiców gości nie przychyliła się do podniesienia rangi spotkania i sprawiła, że był to jeden z wielu meczy rozgrywanych w Polsce. Pomimo tego, gospodarze w młynie zebrali się w ponad 130 osób, tego dnia wspierało ich po 30 osób z Hejnału Kęty i Ruchu Chorzów. Przed pierwszym gwizdkiem pojawił się 65-cio metrowy transparent, podczas spotkania odpalono natomiast pirotechnikę.

 

Kibice Unii Oświęcim:
Na spotkanie z Beskidem w tej rundzie nie robiliśmy jakiejś specjalnej mobilizacji. Wiadomym było, że kibiców gości nie będzie a policja będzie spięta jak nigdy. Tego dnia piłkarzy wspiera ponad 130 osób z Unii plus po 30 osób z Hejnału i Ruchu.

[art5]

 

Ci drudzy po pierwszej połowie jadą na zbiórkę przed swoim meczem z drugą drużyną Śląska, na który również wybrała się później delegacja od Nas. Wszystkim braciom dziękujemy za wsparcie! Przed pierwszym gwizdkiem wieszamy ponad 65cio metrowy transparent do kurew z andrychowa, z hasłem „MŁODYMI, OPEN, BANDA NA BANDĘ? CZY WOLICIE DALEJ SIAĆ PROPAGANDĘ!? 10 LAT CZEKAMY NA WAS KURWY BEZ POKORY, ILE JESZCZE CYKORY???”

[art5]

 

Delegat, który był na tym spotkaniu przez chwilę nie chciał pozwolić na rozpoczęcie meczu ale jednak odpuścił. W drugiej połowie wieszamy 3 transparenty dla zmarłych braci oraz flagi Królestwo Niebieskie, UOH i Hejnałek, do których odpalamy trochę pirotechniki. Piłkarze po kolejnym bezbarwnym meczu w tej rundzie, nie udzwignęli rangi spotkania i derby zachodniej Małopolski przegrali jedną bramką.

[art5]

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments