Unia Oświęcim – Beskid Andrychów 06.04.2019

Na trybunie gospodarzy piroshow z użyciem niebieskich świec dymnych i rac. Jak sami poinformowali na tym meczu zamontowano dodatkowe kamery. Gospodarzy wspierali kibice Igloopolu Dębica w 42 osoby wraz z flagą.

 

Kibice Unii Oświęcim:

Mecz o godzinie 11, kamery zamontowane specjalnie na mecz, wejście na stadion z dowodem przy twarzy by krymuchy mogły zrobić zdjęcie, psiarni jak na derby Krakowa-tak wyglądają derby zachodniej Małopolski w 4 lidze! Tylko po co to wszystko skoro kibice gości nie są wpuszczani na obiekt przy Legionów 15? Bardzo ciężko o odpowiedź na to pytanie. Bez większej mobilizacji na krytej stawiamy się w około 200 osób. Na płocie wiszą flagi Brygada Morsy, UOH, Królestwo Niebieskie oraz KS Unia Oświęcim.

[art5]

Większość meczu prowadzimy dobry doping w asyście bębna. W drugiej połowie UUltrasi odpalają białe race i niebieskie świece dymne, które tworzą naprawdę miły dla oka efekt. Piłkarze wygrywają to spotkanie 3-1 i dają nam tym samym wiele powodu do radości. Trochę śpiewamy z nimi po meczu i dziękujemy za zwycięstwo. Z nami tego dnia delegacje wszystkich naszych przyjaciół, którym dziękujemy za wsparcie.

PRAWDZIWA SZLACHTA ZACHODNIEJ GALICJI!!!

[art5]

Ultras Morsy:

W sobotnie przedpołudnie wspieramy Unię w 42 osoby z flagą Brygada Morsy. Dziękujemy za gościnę. Popołudniu 3 kibiców Igloopolu obecnych gościnnie na meczu Ruch Chorzów – Stal Stalowa Wola. 

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments