Unia Nowa Sarzyna – Pogoń Leżajsk 16.08.2015

Relacja kibiców Unii Nowa Sarzyna:
„Na ten mecz czekaliśmy 7 lat . Mobilizacja w naszych szeregach dość duża kilkadziesiąt rozklejonych plakatów dało pożądany efekt. Na sektorze melduje się nas śmiało 200 osób + 45 os. JKS Jarosław oraz gościnnie 3 os. z Odry Wodzisław. Wielkie dzięki za wsparcie!!!

Na początku 1 połowy na stacje PKP , która znajduje się za naszym sektorem, przyjeżdża pociąg, z którego wysiada ok. 10 osób z Leżajska. Zaznaczają swoją obecność, po czym zaczynają się spinać. Z trybun w ich kierunku zbiega ok 30 osób, jednak przez płot przeskakuje ok. 10 (UNS + JKS) Kończy się to dla śmiałków z Leżajska solidnym laniem. Z atrakcji poza sportowych to tyle.

Na trybunach super zabawa. Prezentujemy malowany trans na płocie (20 metrowy) WŁADCY POWIATU w barwach z odwróconym i przekreślonym herbem rywala zza miedzy. Do tego nad głowami pojawia sie malowana sektorówka z herbem Unii w konturach granic powiatu, a nad nim napis w barwach BYLIŚMY JESTEŚMY BĘDZIEMY +30 flag na kijach i sporo piro, co dało zamierzony efekt jak widać na zdjęciach. Po zdobyciu trzeciej bramki rzucamy 300 serpentyn. Na meczu obecny jest również wierny kibic, Patryk Grab, dla którego jest prowadzona ogólnopolska zbiórka szali. Patryk przez pewien czas kręci młynem. Do końca meczu na trybunach świetna zabawa.. Derby jak derby, wiadomo, śpiewy, wyzwiska i zabawa bez przerwy. Piłkarze wygrywają 4:1, za co WIELKI SZACUNEK I PODZIĘKOWANIA!!! Po meczu wspólnie udajemy się na melanż.”

Relacja kibiców Pogoni Leżajsk:
„Na derby do Nowej Sarzyny wybieramy się w liczbie 112 osób z flagą „POGOŃ 1962” LEŻAJSK, w tym 26 osób z Przeworska. Dzięki za wsparcie. W drugiej połowie prezentujemy sektorówkę z Herbem oraz trans „FANATYCY z ZASADAMI” i odpalamy 15 rac. Pod koniec meczu palimy 6 szali i czapkę gospodarzy.”

Unia Nowa Sarzyna:

Pogoń Leżajsk:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments